obcinak boczny 140mm, KNIPEX [70 01 140]
-
Producent:
-
Kod producenta:70 01 140
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 826 pkt. |
Profesjonalny obcinak boczny firmy KNIPEX model 70 01 140, z jednokomponentową rękojeścią o długości 140mm.
Szczęki obcinaków mają hartowane indukcyjnie krawędzie tnące, pozwalające na cięcie twardych drutów (jak drut fortepianowy) bliżej złącza oraz na cięcie drutów z materiałów miękkich (miedź, aluminium, tworzywo) bliżej końca szczęk.
Dostępne są również obcinaki w wersji izolowanej do prac pod napięciem i w wersji chromowanej do prac w środowisku wilgotnym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
obcinak boczny firmy Knipex [70 01 140]:
- ostrze wykonane z wysokiej jakości stali wanadowej, kutej i hartowanej indukcyjnie (twardość około 62 HRc),
- ostrza są precyzyjnie szlifowane i umożliwiają cięcie drutu miękkiego i twardego,
- duża precyzja wykonania ostrzy zapewnia cięcie cienkiego drutu miedzianego nawet przy samych końcówkach ostrzy,
- rękojeści jednokomponentowa z tworzywa sztucznego zapewnia pewny chwyt i wygodną pracę,
- wąska główka pozwala na pracę nawet w miejscach o ograniczonym dostępie.
Parametry obcinaka bocznego Knipex 70 01 140:
- długość całkowita: 140 mm,
- rękojeść: dwukomponentowa,
- maksymalna grubość ciętego drutu miękkiego, miedzianego: 4,0 mm,
- maksymalna grubość ciętego drutu stalowego: 1,8 mm,
- waga: 126 g
| długość całkowita: | 140 mm |
| waga: | 126 g |
| EAN: | 4003773013419 |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: | 1,8 mm |
| zakres cięcia dla drutu Cu: | 4,0 mm |
| rodzaj krawędzi tnących: | zukosowane |
| sprężyna zwrotna: | nie |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.126 kg |
| długość opakowania: | 14 cm |
| szerokość opakowania: | 5 cm |
| wysokość opakowania: | 1.3 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
