    2101G-140IP
102,86zł brutto
83,63zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 9
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1029 pkt.
Profesjonalny obcinak boczny ERGO firmy BAHCO 140mm [2101G-140], jedne z najlepszych obcinaków bocznych na rynku do zastosowań przemysłowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Szczypce tnące boczne do drutu Bahco 2101G-140
  • Wygodne, dwukomponentowe rękojeści ERGO zapewniające pewny chwyt
  • Zwiększenie efektu dźwigni i możliwości cięcia dzięki optymalnemu położeniu złącza
  • Czerniona stal wysokostopowa z powłoką antykorozyjną, hartowane szczęki
  • Zaokrąglony profil szczęk ułatwia manewrowanie w trudno dostępnych miejscach
  • norma ISO 5749
Parametry obcinaka bocznego Bahco 2101G-140:
  • długość "a" 140mm
  • długość szczęk "b" 16,4mm
  • maksymalna szerokość głowicy "c" 19,0mm
  • grubość głowicy "d" 8,0mm
  • waga: 120g
  • maksymalna grubość ciętego drutu miękkiego, miedzianego: 3,7mm
  • maksymalna grubość ciętego drutu stalowego: 2,0mm
  • maksymalna grubość ciętego drutu twardego fortepianowego: 1,8mm
długość całkowita: 140 mm
waga: 120 g
EAN: 7314150106288
maksymalna ⌀ ciętego drutu fortepianowego: 1,8 mm
maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: 2,0 mm
zakres cięcia dla drutu Cu: 3,7 mm
długość szczęk: 16,4 mm