obcinak boczny ERGO z progresywną krawędzią tnącą 140mm Bahco [2101G-140IP]
-
Producent:
-
Kod producenta:2101G-140IP
Stan magazynowy: 9
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1029 pkt. |
Profesjonalny obcinak boczny ERGO firmy BAHCO 140mm [2101G-140], jedne z najlepszych obcinaków bocznych na rynku do zastosowań przemysłowych.
Szczęki obcinaków mają hartowane indukcyjnie, progresywne krawędzie tnące, pozwalające na cięcie twardych drutów (jak drut fortepianowy) bliżej złącza oraz na cięcie drutów z materiałów miękkich (miedź, aluminium, tworzywa) bliżej końca szczęk.
Dostępne są również obcinaki z serii 2101 w wersji izolowanej do prac pod napięciem i w wersji chromowanej do prac w środowisku wilgotnym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Szczypce tnące boczne do drutu Bahco 2101G-140
- Ergonomiczna konstrukcja szczypiec zapewniająca maksymalny komfort użycia przy minimalnym wysiłku
- Wygodne, dwukomponentowe rękojeści ERGO zapewniające pewny chwyt
- Zwiększenie efektu dźwigni i możliwości cięcia dzięki optymalnemu położeniu złącza
- Ucinak ze stopniowaną krawędzią szczęki umożliwiającą przecinanie drutu twardego, miękkiego i fortepianowego
- Krawędź progresywna: promień cięcia przebiega wzdłuż krawędzi w celu cięcia twardego materiału, jak drut fortepianowy częścią bliżej złącza i miękkich materiałów, takich jak miedź i tworzywa sztuczne częścią bliżej końca szczęk
- Samoczynne rozwieranie rękojeści za pomocą mechanizmu sprężynowego z funkcją włączenia/wyłączenia
- Czerniona stal wysokostopowa z powłoką antykorozyjną, hartowane szczęki
- Zaokrąglony profil szczęk ułatwia manewrowanie w trudno dostępnych miejscach
- norma ISO 5749
Parametry obcinaka bocznego Bahco 2101G-140:
- długość "a" 140mm
- długość szczęk "b" 16,4mm
- maksymalna szerokość głowicy "c" 19,0mm
- grubość głowicy "d" 8,0mm
- waga: 120g
- maksymalna grubość ciętego drutu miękkiego, miedzianego: 3,7mm
- maksymalna grubość ciętego drutu stalowego: 2,0mm
- maksymalna grubość ciętego drutu twardego fortepianowego: 1,8mm
| długość całkowita: | 140 mm |
| waga: | 120 g |
| EAN: | 7314150106288 |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu fortepianowego: | 1,8 mm |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: | 2,0 mm |
| zakres cięcia dla drutu Cu: | 3,7 mm |
| długość szczęk: | 16,4 mm |
| rodzaj krawędzi tnących: | zukosowane |
| sprężyna zwrotna: | tak |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.120 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
