    632D-250-1
80,11zł brutto
65,13zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 8
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 801 pkt.
Szczypce tnące czołowe firmy Irimo model [632D-250-1], z ostrzem do cięcia drutu średnio - twardego
Szczypce tnące czołowe mają jednokomponentową rękojeść, twardość ostrzy to 58-64HRC.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
szczypce czołowe tnące firmy IRIMO [632D-250-1]:
  • obcęgi wykonane zostały z wysokiej jakości stali, czernione
  • mają jednokomponentowa rękojeść w kolorze niebieskim,
  • znakomicie sprawdzają cię przy cięciu drutu średnio-twardego,
  • ostrza szczypiec są hartowane do twardości ok. 58-64HRc,
  • specjalna stal narzędziowa wysokiej jakości, kuta, hartowana,
  • ucinaki czołowe zostały wykonane zgodnie z normą DIN ISO 9242.
parametry szczypiec czołowych [632D-250-1]:
  • szerokość główki W1: 25 mm,
  • zdolność cięcia drutu średnio twardego: 2,0 mm,
  • zdolność cięcia drutu miekkiego: 3,8 mm,
  • wykończenie szczypiec: czernione,
  • długość całkowita L: 250 mm,
  • wymiar L1: 18 mm,
  • wymiar W2: 46 mm,
  • wymiar T1: 18 mm,
  • waga: 400 g,
długość całkowita: 250 mm
waga: 400 g
EAN: 8414909234855
maksymalna ⌀ ciętego drutu fortepianowego: 1,6 mm
maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: 2,0 mm
zakres cięcia dla drutu Cu: 3,8 mm
długość szczęk: 33 mm