szczypce tnące czołowe, IRIMO [632D-250-1]
-
Producent:
-
Kod producenta:632D-250-1
Stan magazynowy: 8
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 801 pkt. |
Szczypce tnące czołowe firmy Irimo model [632D-250-1], z ostrzem do cięcia drutu średnio - twardego
Szczypce tnące czołowe mają jednokomponentową rękojeść, twardość ostrzy to 58-64HRC.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.szczypce czołowe tnące firmy IRIMO [632D-250-1]:
- obcęgi wykonane zostały z wysokiej jakości stali, czernione
- mają jednokomponentowa rękojeść w kolorze niebieskim,
- znakomicie sprawdzają cię przy cięciu drutu średnio-twardego,
- ostrza szczypiec są hartowane do twardości ok. 58-64HRc,
- specjalna stal narzędziowa wysokiej jakości, kuta, hartowana,
- ucinaki czołowe zostały wykonane zgodnie z normą DIN ISO 9242.
parametry szczypiec czołowych [632D-250-1]:
- szerokość główki W1: 25 mm,
- zdolność cięcia drutu średnio twardego: 2,0 mm,
- zdolność cięcia drutu miekkiego: 3,8 mm,
- wykończenie szczypiec: czernione,
- długość całkowita L: 250 mm,
- wymiar L1: 18 mm,
- wymiar W2: 46 mm,
- wymiar T1: 18 mm,
- waga: 400 g,
| długość całkowita: | 250 mm |
| waga: | 400 g |
| EAN: | 8414909234855 |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu fortepianowego: | 1,6 mm |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: | 2,0 mm |
| zakres cięcia dla drutu Cu: | 3,8 mm |
| długość szczęk: | 33 mm |
| rodzaj krawędzi tnących: | zukosowane |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.405 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
