szczypce tnące czołowe 160 mm BAHCO [527 GC-160]
-
Producent:
-
Kod producenta:527 GC-160
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1593 pkt. |
Profesjonalne szczypce tnące czołowe firmy Bahco model [527 GC-160], z ostrzem zukosowanym do cięcia drutu miękkiego, twardego i piano.
Kształt główki umożliwia optymalny zakres ruchu podczas cięcia przy samej powierzchni czy wyciągania gwoździ.
Cęgi są chromowane i mają dwukomponentowe rękojeści ERGO® . Ostrza szczypiec są hartowane indukcyjnie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.profesjonalne szczypce tnące czołowe firmy BAHCO model [527 GC-160]:
- kształt główki szczypiec umożliwia optymalny zakres ruchu podczas cięcia, czy wyciągania gwoździ,
- mają ostrze zukosowane do cięcia drutu miękkiego, twardego, bardzo twardego i piano,
- obcinaki czołowe potocznie nazywane obcęgami mają dwukomponentowe rękojeści ERGO®,
- wykonane zostały ze stali Chrome - Vanadium, chromowane zgodnie z normą DIN 5748 / ISO 5748.
parametry obcinaków czołowych BAHCO [527 GC-160]:
- szerokość ostrzy G: 21 mm,
- zdolność cięcia drutu twardego: 2,0 mm,
- zdolność cięcia drutu o średniej twardości: 2,25 mm,
- zdolność cięcia drutu miękkiego: 4,0 mm,
- długość całkowita A: 160 mm,
- wymiar B: 7 mm,
- wymiar C:26,5 mm,
- wymiar D: 11 mm,
- wymiar E: 3,0 mm,
- wymiar F: 3,0 mm
- waga: 215 g,
| długość całkowita: | 160 mm |
| waga: | 215 g |
| EAN: | 7314150205653 |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu fortepianowego: | 2,0 mm |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: | 2,25 mm |
| zakres cięcia dla drutu Cu: | 4,0 mm |
| długość szczęk: | 21 mm |
| rodzaj krawędzi tnących: | zukosowane |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.230 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
