szczypce zbrojarskie o zwiększonym przełożeniu 250mm KNIPEX [99 14 250]
-
Producent:
-
Kod producenta:99 14 250
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1111 pkt. |
Profesjonalne szczypce zbrojarskie o zwiększonym przełożeniu Knipex model 99 14 250, długość 250mm, wykonane ze specjalnej stali narzędziowej, kute i cynkowane na wysoki połysk.
Obcęgi zbrojarskie 99 14 250 to najlepsze i najpopularniejsze na rynku szczypce do mocowania prętów zbrojeniowych przy pomocy drutu wiązałkowego.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.profesjonalne szczypce zbrojarskie o zwiększonym przełożeniu firmy Knipex model [99 14 250]:
- obcęgi zbrojarskie wymagają o 25 % mniej siły w porównaniu ze zwykłymi obcęgami tej samej wielkości,
- mają wysmukły kształt, który umożliwia łatwe operowanie w trudno dostępnych elementach zbrojenia,
- jedne z najlepszych na rynku szczypiec zbrojarskich do mocowania prętów zbrojeniowych za pomocą drutu wiązałkowego
- szczypcami można skręcać i obcinać drutu w jednej operacji,
- wysokie przełożenie złącza pozwala na cięcie drutu wiązałkowego większej grubości, nie powodując nadmiernego obciążenia stawów
- amortyzacja siły uderzenia powstającej podczas cięcia drutu zbrojeniowego redukuje obciążenia ścięgien i mięśni
- ostrza szczypiec są dodatkowo hartowane do twardości ok. 61 HRc,
- specjalna stal narzędziowa wysokiej jakości, kuta, hartowane wielostopniowo olejowo,
- ucinaki czołowe zostały wykonane zgodnie z normą DIN ISO 9242.
parametry obcinaków czołowych KNIPEX [99 14 250]:
- szerokość główki: 25 mm,
- zdolność cięcia drutu twardego: 1,8 mm,
- zdolność cięcia drutu o średniej twardości: 3,3 mm,
- wykończenie szczypiec: chromowane na wysoki połysk,
- długość całkowita: 250 mm,
- wykończenie: cynkowane na wysoki połysk,
- wymiary: 250 x 47 x 25 mm,
- waga: 350 g,
| długość całkowita: | 250 mm |
| waga: | 250 g |
| EAN: | 4003773071419 |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: | 1,8 mm |
| zakres cięcia dla drutu Cu: | 3,3 mm |
| długość szczęk: | 25 mm |
| rodzaj krawędzi tnących: | zukosowane |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.363 kg |
| długość opakowania: | 25 cm |
| szerokość opakowania: | 4.7 cm |
| wysokość opakowania: | 2.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
