szczypce tnące czołowe 180 mm KNIPEX [68 01 180]
-
Producent:
-
Kod producenta:68 01 180
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za: 4 dni |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 660 pkt. |
Profesjonalne szczypce tnące czołowe firmy Knipex model [68 01 180], z ostrzem do cięcia drutu miękkiego i twardego.
Kształt główki umożliwia optymalny zakres ruchu podczas wiązania drutu zbrojeniowego.
Szczypce czołowe mają jednokomponentową rękojeść, a twardość ostrzy to 61HRC.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.profesjonalne szczypce tnące czołowe firmy Knipex model [68 01 180]:
- kształt główki szczypiec umożliwia optymalny zakres ruchu podczas wiązania drutu zbrojeniowego,
- mają ostrze do cięcia drutu miękkiego i twardego, twardość ostrzy to 61HRC,
- obcinaki czołowe potocznie nazywane obcęgami mają jednokomponentową rękojeść,
- wykonane zostały ze stali elektrycznej chromowo-wanadowej, kutej i hartowanej olejowo,
- szczypce zostały wykonane zgodnie z normą DIN ISO 5748.
parametry obcinaków czołowych KNIPEX [68 01 180]:
- szerokość ostrzy: 29 mm,
- zdolność cięcia drutu twardego: 2,5 mm,
- zdolność cięcia drutu o średniej twardości: 3,2 mm,
- zdolność cięcia drutu miękkiego: 4,0 mm,
- długość całkowita: 180 mm,
- waga: 284 g,
| długość całkowita: | 180 mm |
| waga: | 284 g |
| EAN: | 4003773013808 |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu fortepianowego: | 2,5 mm |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: | 3,2 mm |
| zakres cięcia dla drutu Cu: | 4,0 mm |
| długość szczęk: | 29 mm |
| rodzaj krawędzi tnących: | zukosowane |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.284 kg |
| długość opakowania: | 18 cm |
| szerokość opakowania: | 5.2 cm |
| wysokość opakowania: | 1.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
