szczypce zbrojarskie o zwiększonym przełożeniu 300mm KNIPEX [99 11 300]
-
Producent:
-
Kod producenta:99 11 300
Stan magazynowy: 7
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1214 pkt. |
Profesjonalne szczypce zbrojarskie o zwiększonym przełożeniu Knipex model 99 11 300, długość 300mm, wykonane ze specjalnej stali narzędziowej, kute i fosforanowane. Główka polerowana.
Obcęgi zbrojarskie 99 11 300 to najlepsze i najpopularniejsze na rynku szczypce do mocowania prętów zbrojeniowych przy pomocy drutu wiązałkowego.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.profesjonalne szczypce zbrojarskie o zwiększonym przełożeniu firmy Knipex model [99 14 300]:
- obcęgi zbrojarskie wymagają o 25 % mniej siły w porównaniu ze zwykłymi obcęgami tej samej wielkości,
- mają wysmukły kształt, który umożliwia łatwe operowanie w trudno dostępnych elementach zbrojenia,
- jedne z najlepszych na rynku szczypiec zbrojarskich do mocowania prętów zbrojeniowych za pomocą drutu wiązałkowego
- szczypcami można skręcać i obcinać drutu w jednej operacji,
- wysokie przełożenie złącza pozwala na cięcie drutu wiązałkowego większej grubości, nie powodując nadmiernego obciążenia stawów
- amortyzacja siły uderzenia powstającej podczas cięcia drutu zbrojeniowego redukuje obciążenia ścięgien i mięśni
- ostrza szczypiec są dodatkowo hartowane do twardości ok. 61 HRc,
- specjalna stal narzędziowa wysokiej jakości, kuta, hartowane wielostopniowo olejowo,
- rękojeści z tworzywa sztucznego,
- ucinaki czołowe zostały wykonane zgodnie z normą DIN ISO 9242.
parametry obcinaków czołowych KNIPEX [99 14 300]:
- szerokość główki: 25 mm,
- zdolność cięcia drutu twardego: 2,0 mm,
- zdolność cięcia drutu o średniej twardości: 3,8 mm,
- wykończenie szczypiec: fosforanowane, czarne, główka polerowana,
- długość całkowita: 300 mm,
- waga: 537 g,
| długość całkowita: | 300 mm |
| waga: | 537 g |
| EAN: | 4003773042365 |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: | 2,0 mm |
| zakres cięcia dla drutu Cu: | 3,8 mm |
| długość szczęk: | 25 mm |
| rodzaj krawędzi tnących: | zukosowane |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.551 kg |
| długość opakowania: | 30.4 cm |
| szerokość opakowania: | 5.4 cm |
| wysokość opakowania: | 2.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
