sprężyna skrętna do szczypiec 12 40 200 EvoStrip, Knipex [12 49 04]
-
Producent:
-
Kod producenta:12 49 04
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 197 pkt. |
Zapasowa sprężyna skrętna Knipex 12 49 04, przeznaczona do szczypiec do ściągania izolacji 12 40 200 EvoStrip.
Sprężyna jest bardzo łatwa do wymiany.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Zapasowa sprężyna skrętna do szczypiec 12 40 200 EvoStrip, Knipex [12 49 04]:
- wymienna sprężyna skrętna do szczypiec 12 40 200 EvoStrip do ściągania izolacji z kabli,
- bardzo łatwa do wymiany,
- wymiary: 13 x 5 mm,
- waga: 4 g
| waga: | 4 g |
| EAN: | 4003773053071 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.004 kg |
| długość opakowania: | 1.50 cm |
| szerokość opakowania: | 0.8 cm |
| wysokość opakowania: | 0.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
