sprężyna dociskowa do szczypiec 12 40 200 EvoStrip, Knipex [12 49 05]
-
Producent:
-
Kod producenta:12 49 05
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 195 pkt. |
Zapasowa sprężyna dociskowa Knipex 12 49 05, przeznaczona do szczypiec do ściągania izolacji 12 40 200 EvoStrip.
Sprężyna jest bardzo łatwa do wymiany.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Zapasowa sprężyna dociskowa do szczypiec 12 40 200 EvoStrip, Knipex [12 49 05]:
- wymienna sprężyna dociskowa do szczypiec 12 40 200 EvoStrip do ściągania izolacji z kabli,
- bardzo łatwa do wymiany,
- wymiary: 3 x 3 mm,
- waga: 2 g
| waga: | 2 g |
| EAN: | 4003773053088 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.002 kg |
| długość opakowania: | 1.50 cm |
| szerokość opakowania: | 0.8 cm |
| wysokość opakowania: | 0.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
