samonastawne szczypce zaciskowe KNIPEX [97 53 04] do tulejek kablowych, z ładowaniem bocznym
-
Producent:
-
Kod producenta:97 53 04
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 7369 pkt. |
Profesjonalne szczypce do zagniatania Knipex [97 53 04] służą do zagniatania nielutowanych połączeń elektrycznych.
Samonastawne szczypce zaciskowe do tulejek kablowych. Zakres pracy zaciskarki wynosi od 0,08 do 16 mm².
Szczypce do zaciskania dopasowują się automatycznie do różnych przekrojów i możliwe jest zaciskanie podwójnych tulejek kablowych do 2 x 10 mm².
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Samonastawne szczypce zaciskowe z ładowaniem bocznym KNIPEX [97 53 04]:
- szczypce do zagniatania tulejek kablowych o niewielkim rozwarciu rękojeści,
- wyposażone w głowicę do zagniatania czworokątnego umożliwiającą zagniatanie tulejek kablowych do 16 mm²,
- przeznaczone są do tulejek kablowych Twin 2 x 4 mm² lub 2 x AWG 12,
- niezawodne zagniatanie z sześciokątny profilem zagniatającym tulejek kablowych od 0,08 do 16 mm² (AWG 6) za pomocą dźwigni przełączającej oraz wszystkich podwójnych tulejek kablowych o maks. przekroju 2 x 10 mm² (AWG 2 x 8),
- mają kwadratowy profil zagniatany, oraz duży zakres wydajności od 0,08 do 16 mm²,
- do zagniatania tulejek kablowych wg DIN 46228 część 1 + 4,
- szczypce do zaciskania dopasowują się automatycznie do różnych przekrojów,
- otwór na zacisk dostępny z obu stron, dzięki czemu można wprowadzić bardzo długie końcówki kablowe,
- blokada pozwalająca na otwarcie szczypiec tylko wtedy, gdy złącze zostało już zaciśnięte zapewnia wysoką jakość zagniatania,
- szczypce zaciskowe to lekkie i poręczne narzędzie, siła ręczna wzmocniona jest poprzez mechanizmem dźwigni kolankowej,
- poręczny kształt i niewielka waga zapewniają efektywną pracę bez uczucia zmęczenia,
- wykonane są ze stali elektrycznej, chromowo-wanadowej o specjalnej jakości, hartowanej olejowo.
Parametry techniczne szczypiec zaciskowych Knipex [97 53 04]:
- przeznaczone do: zaciskania tulei drucianych,
- zakres pracy: 0,08 - 10/16 mm²,
- AWG: 28 - 6,
- liczba miejsc zaciskania: 1,
- szczypce: czernione,
- rękojeść: z wielokomponentowymi uchwytami,
- wymiary: 180 x 77 x 21 mm,
- waga: 459 g
| długość całkowita: | 180 mm |
| waga: | 459 g |
| EAN: | 4003773028017 |
| zakres pracy: | 0,08 - 16 mm² |
| zakres pracy AWG: | 26-6 AWG |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.459 kg |
| długość opakowania: | 17.5 cm |
| szerokość opakowania: | 7.7 cm |
| wysokość opakowania: | 2.1 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
