pogłębiacz stożkowy HSS-Co 90' 5mm Alpen [0229000500100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0229000500100
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 458 pkt. |
Pogłębiacz stożkowy HSS-Co 90' 5mm Alpen [0229000500100] to profesjonalny pogłębiacz (rozwiertak) stożkowy wykonany z wysokiej jakości stali kobaltowej HSS-Co5.
Doskonałe narzędzie do pogłębiania otworów i usuwania zadziorów w różnego rodzaju stali, żeliwie, metalach kolorowych i stopach metali lekkich, oraz w tworzywach sztucznych miękkich i twardych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Pogłębiacz stożkowy HSS-Co 90' 5mm Alpen [0229000500100]:
- profesjonalny pogłębiacz stożkowy wykonany z wysokiej jakości stali kobaltowej HSS-Co5,
- przeznaczony jest do pogłębiania otworów i usuwania zadziorów w różnego rodzaju stali, żeliwie, metalach kolorowych i stopach metali lekkich, oraz w tworzywach sztucznych miękkich i twardych.
- stosowany w przemyśle elektrotechnicznym, motoryzacyjnym, przy budowie maszyn czy konstrukcji stalowych, również przy montażach instalacji grzewczych czy sanitarnych, można go również stosować w przemyśle meblarskim,
- nadaje się szczególnie do dokładnego wykonywania pogłębień do śrub,
- charakteryzuje się przemysłową jakością, precyzją i odpornością na wysoką temperaturę,
- dzięki metodzie precyzyjnego i głębokiego szlifowania rowków wiórowych pogłębiacze firmy Alpen doskonale odprowadzają wióry ze strefy roboczej, jednocześnie pracują bez wibracji i dają wysokiej jakości obrabianą powierzchnię,
- najlepsze rezultaty osiąga się stosując niskie prędkości skrawania.
Pogłębiacz stożkowy HSS-Co 90' 5mm Alpen 00229000500100:
- średnica części roboczej: 5mm
- 3 ostrza wykonane według normy DIN 335 C
- długość całkowita: 40mm
- kąt wierzchołkowy: 90º
- średnica uchwytu: 4mm
- rodzaj uchwytu: walcowy
| długość całkowita : | 40 mm |
| kąt wierzchołka : | 90 stopnie |
| wykonane z DIN: | DIN 335 C |
| długość całkowita: | 40 mm |
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| średnica wiertła: | 4 mm |
| opakowanie: | etui plastikowe |
| EAN: | 9002740430247 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.012 kg |
| długość opakowania: | 1.71 cm |
| szerokość opakowania: | 1.71 cm |
| wysokość opakowania: | 7.40 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
