pneumatyczny klucz udarowy 3/4", 2298Nm, Bahco [BP817S]
-
Producent:
-
Kod producenta:BP817S
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 14004 pkt. |
Pneumatyczny klucz udarowy 3/4" [BP817S], z ciśnieniem roboczym 6.3 bar i maksymalnym momentem obrotowym 2298Nm.
Klucz udarowy przeznaczony do intensywnej pracy, znakomicie sprawdzi się w każdym warsztacie samochodowym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.pneumatyczny klucz udarowy 3/4", 2298Nm, Bahco [BP817S]
- podwójny mechanizm udarowy,
- posiada trzystopniową regulacje mocy,
- zmianę kierunku obrotów można wykonać jedną ręką, co zapewnia większą swobodę pracy,
- lekka, wytrzymała obudowa wykonana z kompozytu i aluminium,
- antypoślizgowa, gumowana rękojeść,
- wlot powietrza przez złącze 1/4",
- wylot powietrza w rękojeści,
PARAMETRY TECHNICZNE PNEUMATYCZNEGO KLUCZA UDAROWEGO BAHCO [BP817S]
- typ mocowania: kwadrat 3/4",
- ciśnienie robocze: 6.3 bar,
- wydajność: 184 l/min.,
- maksymalna prędkość obrotowa: 7 500 obr./min.,
- maksymalny moment obrotowy: 2298 Nm,
- średnica węża: 10 mm,
- długość klucza: 195 mm,
- waga: 2.37 kg,
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| waga kg: | 2.37 kg |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 7500 obr/min |
| typ mocowania : | kwadrat 3/4'' |
| wymiary: | dł. 195 mm |
| max moment obrotowy : | 2298 Nm |
| liczba biegów: | 3 |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 7314150569878 |
| ciśnienie robocze: | 6.3 bar |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| masa z opakowaniem: | 3 kg |
| Gwarancja: | 1 rok gwarancji producenta |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
