pneumatyczny klucz udarowy 1/2", max moment zrywający 1600 Nm, IRIMO [P-IW-12]
-
Producent:
-
Kod producenta:P-IW-12
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6375 pkt. |
Pneumatyczny klucz udarowy na kwadrat 1/2" firmy IRIMO [P-IW-12], maksymalny moment zrywający klucza to 1600Nm.
Klucz ma lekką i trwałą obudowę kompozytową, oraz potężny mechanizm młotkowy typu Twin Hammer.
Znakomicie sprawdzi się do większości zastosowań warsztatowych i przemysłowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.PNEUMATYCZNY KLUCZ UDAROWY NA KWADRAT 1/2" IRIMO [P-IW-12]:
- pneumatyczny klucz udarowy na kwadrat 1/2" z maksymalnym, zrywającym momentem obrotowym 1600Nm,
- klucz wyposażony został w potężny mechanizm młotkowy typu Twin Hammer,
- posiada lekką i trwałą obudowę kompozytową,
- ma mocny mechanizm podwójnego młotka - Twin Hammer,
- kucz ma trójstopniowy regulator mocy, a dodatkowo regulację siły na mechanizmie spustowym,
- kierunku pracy klucza jest bardzo łatwa do zmiany - z tyłu klucza znajduje się duży przełącznik, który można przestawić jedną ręką,
- klucz dostarczany jest pudełku kartonowym.
Dane techniczne klucza udarowego firmy IRIMO [P-IW-12]:
- typ mocowania: kwadrat 1/2"
- zasilanie: powietrze,
- ciśnienie robocze: 6,3 bara,
- przyłącze: 1/4" - 19 cali,
- zalecana średnica węża: 10 mm,
- przepływ powietrza: 184 l/min,
- stały moment obrotowy: 730 Nm,
- maksymalny, chwilowy moment obrotowy: 1600 Nm,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0 - 8500 obr./min,
- częstość udarów na biegu jałowym: 0 - 1000 /min,
- ciśnienie akustyczne: 110 dBA,
- częstotliwość drgań: 6,34 m/s²,
- wymiary - długość całkowita: 185 mm,
- waga (EPTA): 2,1 kg,
| waga kg: | 2,1 kg |
| częstotliwość udaru: | 1000 udar/min |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 8500 obr/min |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| max moment obrotowy : | 1600 Nm |
| liczba biegów: | 3 |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 8414909248081 |
| ciśnienie robocze: | 6,3 bar |
| stan: | nowy |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| masa z opakowaniem: | 2.395 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
