pneumatyczny klucz udarowy 1/2", 1112Nm, Bahco [BPC815] obudowa kompozytowa
-
Producent:
-
Kod producenta:BPC815
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 11667 pkt. |
Pneumatyczny klucz udarowy 1/2" Bahco BPC815, z ciśnieniem roboczym 6,3 bar i maksymalnym momentem obrotowym 1112Nm.
Klucz udarowy przeznaczony do intensywnej pracy, znakomicie sprawdzi się w każdym warsztacie samochodowym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Pneumatyczny klucz udarowy 1/2" Bahco [BPC815]:
- z podwójnym mechanizmem udarowym,
- posiada możliwość regulacji siły,
- zmianę kierunku obrotów można wykonać jedną ręką, co zapewnia większą swobodę pracy,
- obudowa kompozytowa,
- podłączenie obrotowe,
- wylot powietrza w rękojeści.
Parametry techniczne pneumatyczny klucza udarowego Bahco [BPC815]:
- typ mocowania: kwadrat 1/2",
- ciśnienie robocze: 6,3 bar,
- wydajność: 113 l/min.,
- maksymalna prędkość obrotowa: 8 000 obr./min.,
- maksymalny moment obrotowy: 1112 Nm,
- częstotliwość udaru: 1250 uderzeń/min.,
- średnica węża: 10 mm,
- długość klucza: 187 mm,
- waga: 1,98 kg
| waga kg: | 1,98 kg |
| częstotliwość udaru: | 786 udar/min |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 8000 obr/min |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| wymiary: | dł. 187 mm |
| max moment obrotowy : | 1112 Nm |
| liczba biegów: | 1 |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 7314150296385 |
| ciśnienie robocze: | 6,3 bar |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| masa z opakowaniem: | 2.110 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
