pneumatyczny klucz udarowy 1/2" z uchwytem magnetycznym i 3 nasadkami sześciokątnymi do kół 17,19,21mm Bahco [BP815K2]
-
Producent:
-
Kod producenta:BP815K2
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 17176 pkt. |
Zestaw narzędzi udarowych 1/2" firmy Bahco model BP815K2 zawierający pneumatyczny klucz udarowy 1/2", uchwyt magnetyczny i 3 nasadki sześciokątne do kół, zapakowane w walizce, sprawdzi się w serwisach i warsztatach samochodowych.
Pneumatyczny klucz udarowy PB815 z mocowaniem nasadek 1/2", maksymalnym momentem obrotowym 825 Nm i ciśnieniem 6.3 bar.
Uchwyt magnetyczny na klucze udarowe z 2 mocnymi magnesami mogący utrzymać 1 klucz udarowy, 4 nasadki i 1 klucz dynamometryczny.
Zestaw 3 szt. nasadek udarowych sześciokątnych z mocowaniem na kwadrat 1/2" w rozmiarach metrycznych do śrub/nakrętek o rozmiarze łba: 17, 19, 21 mm. Nasadki do dokręcania i odkręcania kół, posiadają osłonę z tworzywa w różnych kolorach, która zabezpiecza brzegi felg przed uszkodzeniem.
Zestaw narzędzi udarowych 1/2" Bahco BP815K2
pneumatyczny klucz udarowy 1/2" Bahco BP815
- pneumatyczny klucz udarowy 1/2" z mechanizmem dwu-młotkowym
- obudowa kompozytowa
- regulator siły
- podłączenie obrotowe
- wylot powietrza w rękojeści
- ciśnienie robocze 6.3 bar
- wydajność 130 l/min
- prędkość obrotowa 7000 obr/min.
- moment dokręcający 320-620 Nm
- maksymalny moment obrotowy 825 Nm
- częstotliwość udaru 1150 uderzeń/min
- średnica węża 10mm
- masa 1,95 kg
- długość klucza 192 mm
Uchwyt magnetyczny na klucze udarowe Bahco BP500
- uchwyt magnetyczny na klucze udarowe zawiera 2 mocne magnesy
- może utrzymać 1 klucz udarowy, 4 nasadki i 1 klucz dynamometryczny
- jest pokryty specjalną farbą, w celu uniknięcia zarysowania i uszkodzenia narzędzi
Zestaw profesjonalnych nasadek udarowych sześciokątnych do kół 1/2", Bahco BWSS12P3
- zestaw 3 szt. nasadek udarowych sześciokątnych z mocowaniem na kwadrat 1/2" w rozmiarach metrycznych do śrub/nakrętek o rozmiarze łba: 17, 19, 21 mm, długość nasadek 86 mm,
- nasadki do dokręcania i odkręcania kół, posiadają osłonę z tworzywa w różnych kolorach, która zabezpiecza brzegi felg przed uszkodzeniem, zwłaszcza felg aluminiowych
- zestaw nasadek udarowych pakowany jest w trwałej, odpornej na pęknięcia kasecie z tworzywa, ułatwiającej przechowywanie i transport, wymiary opakowania: 150 x 130 x 45 mm
Zestaw narzędzi udarowych 1/2" Bahco BP815K2 doskonale sprawdzi się w warsztatach samochodowych i serwisach.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| waga kg: | 1,95 kg |
| częstotliwość udaru: | 1150 udar/min |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 7000 obr/min |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| max moment obrotowy : | 825 Nm |
| liczba biegów: | 1 |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 7314150181964 |
| ciśnienie robocze: | 6,3 bar |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| masa z opakowaniem: | 4.870 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
