pneumatyczny klucz udarowy 1/2", 1200Nm, Bahco [BP814S]
-
Producent:
-
Kod producenta:BP814S
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 10297 pkt. |
Pneumatyczny klucz udarowy 1/2" [BP814S], z ciśnieniem roboczym 6.3 bar i maksymalnym momentem obrotowym 1200Nm.
Klucz udarowy przeznaczony do intensywnej pracy, znakomicie sprawdzi się w każdym warsztacie samochodowym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.pneumatyczny klucz udarowy 1/2", 1200Nm, Bahco [BP814S]
- wysokowydajny jednomłotkowy mechanizm udarowy,
- posiada trzystopniową regulacje mocy,
- zmianę kierunku obrotów można wykonać jedną ręką, co zapewnia większą swobodę pracy,
- lekka, wytrzymała obudowa wykonana z kompozytu i aluminium,
- antypoślizgowa, gumowana rękojeść,
- wlot powietrza przez złącze 1/4",
- wylot powietrza w rękojeści,
PARAMETRY TECHNICZNE PNEUMATYCZNEGO KLUCZA UDAROWEGO BAHCO [BP814S]
- typ mocowania: kwadrat 1/2",
- ciśnienie robocze: 6.3 bar,
- wydajność: 169 l/min.,
- maksymalna prędkość obrotowa: 10 000 obr./min.,
- maksymalny moment obrotowy: 1200 Nm,
- średnica węża: 10 mm,
- długość klucza: 125 mm,
- waga: 1.25 kg,
| waga kg: | 1.25 kg |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 10000 obr/min |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| wymiary: | dł. 125 mm |
| max moment obrotowy : | 1200 Nm |
| liczba biegów: | 3 |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 7314150569830 |
| ciśnienie robocze: | 6.3 bar |
| stan: | nowy |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| masa z opakowaniem: | 1.5 kg |
| Gwarancja: | 1 rok gwarancji producenta |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
