    8501-260-30-80S
257,15zł brutto
209,07zł netto
Cena punktowa: 2571 pkt.
Profesjonalna tarcza z serii ALUMINIUM & PLASTIC firmy Bahco [8501-260-30-80S]o średnicy 260 mm i otworem wewnętrznym 30 mm, z 80 zębami z węglika.
To specjalnie zaprojektowana tarcza przeznaczona do współpracy z ukośnicami.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
tarcza do cięcia aluminium i tworzywa sztucznego 260/30mm BAHCO 8501-260-30-80S
  • zęby z końcówką węglikową są połączone z utwardzonym, walcowanym na zimno stalowym korpusem,
  • szczeliny kompensujące zapobiegają odkształcaniu się tarczy w czasie cięcia,
  • zęby piły tarczowej mają ujemny kąt natarcia -5º,
  • na wyposażeniu piły tarczowej znajduje się pierścień redukcyjny z 30mm na 25mm.
parametry tarczy do aluminium Bahco 8501-260-30-80S:
  • średnica tarczy: 260 mm,
  • średnica otworu: 30 mm,
  • pierścień redukcyjny: 25 mm;
  • liczba zębów: 80,
  • kąt natarcia: -5º,
  • maksymalna dopuszczalna prędkość obrotowa: 6000 obr/min
waga: 866 g
prędkość obrotowa na biegu jałowym: 6000 obr/min
średnica otworu tarczy: 30 mm
średnica tarczy: 260 mm