piła tarczowa do cięcia aluminium, 165/20/1,49mm, 36 zębów, DeWalt [DT1911-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT1911-QZ
Stan magazynowy: 5
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2318 pkt. |
Piła tarczowa do cięcia aluminium firmy DeWALT model DT1911, o średnicy 165mm i otworem wewnętrznym 20mm, o szerokości cięcia 1,49mm, z 36 zębami z wysokiej jakości węglika spiekanego.
Tarcza przeznaczona jest do pilarek ręcznych do cięcia na zimno, daje rzaz równy i bez gratu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.tarcza do cięcia aluminium 165/20mm, 36 zębów, DeWalt DT1911:
- tarcza do cięcia aluminium, do pilarek do metalu do cięcia na zimno
- tarcza posiada 36 zębów wykonanych z wysokiej jakości węglika spiekanego,
- geometria zębów umożliwia równe cięcie bez gratu
- dzięki zastosowaniu nowej techniki lutowania zębów widiowych tarcza zyskała dłuższą żywotność i większą dokładność cięcia
- cięcie przecinarkami wyposażonymi w tarcze z zębami widiowymi zapewnia 4 razy szybsze cięcie od cięcia tarczami ściernicowymi (korundowymi)
- tarcza pilarska nie wymaga chłodzenia
parametry tarczy do stali DeWalt DT1911:
- średnica tarczy: 165 mm,
- średnica otworu: 20 mm,
- grubość rzazu: 1,49 mm,
- grubość tarczy: 1,24 mm,
- liczba zębów: 36 szt.,
- maksymalna prędkość obrotowa: 7000 obr/min
| waga: | 220 g |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 7000 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 20 mm |
| średnica tarczy: | 165 mm |
| liczba zębów: | 36 szt |
| opakowanie: | blister |
| przeznaczenie: | do aluminium |
| grubość tarczy: | 1,24 mm |
| szerokość cięcia: | 1,49 mm |
| EAN: | 5035048093290 |
| kraj produkcji: | Stany Zjednoczone |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.22 kg |
| długość opakowania: | 22.20 cm |
| szerokość opakowania: | 20.10 cm |
| wysokość opakowania: | 1.10 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
