piła tarczowa EXTREME do cięcia aluminium, drewna, laminatów, PVC, 216/30/2,6mm, 80 zębów DeWalt [DT4286-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT4286-QZ
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2564 pkt. |
Profesjonalna piła tarczowa Extreme DeWALT model DT4286, o średnicy 216mm i otworem wewnętrznym 30mm, o szerokości cięcia 2,6mm, z 80 zębami z wysokiej jakości węglika spiekanego.
Piłę tarczową DT4286 rekomendujemy do stosowania w pilarkach tarczowych i ukośnicach do cięcia drewna, laminatów, aluminium i PVC.
Piła zapewnia stałe, precyzyjne cięcie i doskonałą jakość powierzchni materiału obrabianego.
- profesjonalna tarcza do precyzyjnego cięcia aluminium, drewna, laminatów, PVC z serii EXTREME DeWALT do współpracy z ukośnicami i pilarkami stacjonarnymi
- tarcza produkowana jest zgodnie z opatentowaną technologią tłumienia wibracji dla łatwiejszego prowadzenia w materiale
- piła posiada szczeliny kompensacyjne wykonane laserowo dzięki czemu tarcza jest cichsza, zabezpieczona przed wypaczeniem i przegrzaniem
Geometria zębów TCG - zęby trapezowe. Geometria w której wymiennie za zębem płaskim następuje ząb wyższy zeszlifowany na kształt trapezu. Wyższy ząb ma odpowiednio większą głębokość cięcia w związku z obustronnym zeszlifowaniem górnych krawędzi w sposób nieco węższy niż następny ząb płaski. Pozwala to uniknąć odprysków podczas cięcia materiałów kruchych i daje bardzo dużą czystość cięcia.
Cechy tarczy pilarskiej z serii EXTREME DEWALT:
- tarcza pilarska do precyzyjnego wykańczania
- wyjątkowo duże i twarde zęby z węglików spiekanych do szczególnie czystych i precyzyjnych cięć
- wyjątkowe stopy z dodatkiem chromu zapewniające wydłużoną żywotność
- obrabiany laserowo korpus tarczy gwarantujący zwiększoną precyzję cięcia
- elementy antywibracyjne redukują wibracje i hałas
parametry tarczy DeWalt DT4286:
- średnica tarczy: 216mm,
- średnica otworu: 30mm,
- grubość tarczy: 1,8mm
- grubość cięcia: 2,6mm,
- liczba zębów: 80,
- kąt natarcia: -50,
- geometria zęba: TCG
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 9000 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 216 mm |
| liczba zębów: | 80 szt |
| przeznaczenie: |
|
| grubość tarczy: | 1,8 mm |
| geometria: | TCG |
| kąt natarcia: | -5 ° |
| szerokość cięcia: | 2,6 mm |
| EAN: | 5035048057704 |
| kraj produkcji: | Stany Zjednoczone |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.64 kg |
| długość opakowania: | 27.50 cm |
| szerokość opakowania: | 26.00 cm |
| wysokość opakowania: | 1.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
