piła tarczowa do cięcia aluminium, 216/30/2,6mm, 48 zębów, DeWalt [DT1914-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT1914-QZ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3882 pkt. |
Piła tarczowa do cięcia aluminium firmy DeWALT model DT1914, o średnicy 216mm i otworem wewnętrznym 30mm, o szerokości cięcia 2,6mm, z 48 zębami z wysokiej jakości węglika spiekanego.
Tarcza przeznaczona jest do pilarek do cięcia na zimno, daje rzaz równy i bez gratu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.tarcza do cięcia aluminium 216/30mm, 48 zębów, DeWalt DT1914
- tarcza do cięcia aluminium, do pilarek do metalu do cięcia na zimno
- tarcza posiada 48 zębów wykonanych z wysokiej jakości węglika spiekanego,
- geometria zębów TFZ umożliwia równe cięcie bez gratu
- dzięki zastosowaniu nowej techniki lutowania zębów widiowych tarcza zyskała dłuższą żywotność i większą dokładność cięcia
- cięcie przecinarkami wyposażonymi w tarcze z zębami widiowymi zapewnia 4 razy szybsze cięcie od cięcia tarczami ściernicowymi (korundowymi)
- tarcza pilarska nie wymaga chłodzenia
Geometria zębów TFZ - zęby trapezowe. Geometria w której wymiennie za zębem płaskim następuje ząb wyższy zeszlifowany na kształt trapezu. Wyższy ząb ma odpowiednio większą głębokość cięcia w związku z obustronnym zeszlifowaniem górnych krawędzi w sposób nieco węższy niż następny ząb płaski. Pozwala to uniknąć odprysków podczas cięcia materiałów kruchych i daje bardzo dużą czystość cięcia.
parametry tarczy do stali DeWalt DT1914:
- średnica tarczy: 216 mm,
- średnica otworu: 30 mm,
- grubość rzazu: 2,6 mm,
- grubość tarczy: 1,8 mm,
- liczba zębów: 48 szt.,
- kąt natarcia: -5°,
- geometria zębów: TFZ
- maksymalna prędkość obrotowa: 6000 obr/min
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 6000 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 216 mm |
| liczba zębów: | 48 szt |
| opakowanie: | blister |
| przeznaczenie: | do aluminium |
| grubość tarczy: | 1,8 mm |
| geometria: | TFZ |
| kąt natarcia: | -5 ° |
| szerokość cięcia: | 2,6 mm |
| EAN: | 5035048093320 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.57 kg |
| długość opakowania: | 27.50 cm |
| szerokość opakowania: | 0.70 cm |
| wysokość opakowania: | 25.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
