piła tarczowa do drewna, aluminium, forniru, laminatów, PVC, 305/30/3,0mm, 96 zębów, EXTREME DeWalt [DT4290-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT4290-QZ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4507 pkt. |
Profesjonalna piła tarczowa Extreme DeWALT model DT4290, o średnicy 305mm i otworem wewnętrznym 30mm, z 96 zębami z wysokiej jakości węglika spiekanego.
Piłę tarczową DT4290 rekomendujemy do stosowania w pilarkach tarczowych i ukośnicach do cięcia sklejki, twardego i miękkiego drewna, forniru, laminatów, a także do cięcia metali nieżelaznych, aluminium i PVC.
Piła zapewnia stałe, precyzyjne cięcie i doskonałą jakość powierzchni materiału obrabianego.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.tarcza pilarska do drewna, aluminium, forniru, laminatów, PVC, 305/30mm DeWalt DT4290
- piła tarczowa DT4290 ma 96 zębów wykonanych z węglika typu K10, dzięki czemu można ją stosować do drewna, powlekanych i niepowlekanych materiałów na bazie drewna, a także do cięcia metali nieżelaznych, aluminium i PVC
- duże zęby z węglików spiekanych mogą być ostrzone do 15 razy
- piła posiada szczeliny kompensacyjne wykonane laserowo dzięki czemu tarcza jest cichsza, zabezpieczona przed wypaczeniem i przegrzaniem
- piła zapewnia stałe, precyzyjne cięcie i doskonałą jakość powierzchni materiału obrabianego
Geometria zębów TCG - zęby trapezowe. Geometria w której wymiennie za zębem płaskim następuje ząb wyższy zeszlifowany na kształt trapezu. Wyższy ząb ma odpowiednio większą głębokość cięcia w związku z obustronnym zeszlifowaniem górnych krawędzi w sposób nieco węższy niż następny ząb płaski. Pozwala to uniknąć odprysków podczas cięcia materiałów kruchych, jak np. laminat.
Cechy tarczy pilarskiej z serii EXTREME DEWALT:
- tarcza pilarska do precyzyjnego wykańczania
- wyjątkowo duże i twarde zęby z węglików spiekanych do szczególnie czystych i precyzyjnych cięć
- wyjątkowe stopy z dodatkiem chromu zapewniające wydłużoną żywotność
- obrabiany laserowo korpus tarczy gwarantujący zwiększoną precyzję cięcia
- elementy antywibracyjne redukują wibracje i hałas
parametry tarczy pilarskiej DeWalt DT4290:
- średnica tarczy: 305mm,
- średnica otworu: 30mm,
- grubość tarczy: 2,2mm,
- grubość cięcia: 3,0mm,
- liczba zębów: 96,
- kąt natarcia: -5o,
- geometria zęba: TCG
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 4800 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 305 mm |
| liczba zębów: | 96 szt |
| przeznaczenie: |
|
| grubość tarczy: | 2,2 mm |
| geometria: | TCG |
| kąt natarcia: | -5 ° |
| szerokość cięcia: | 3,0 mm |
| EAN: | 5035048057742 |
| kraj produkcji: | Stany Zjednoczone |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.42 kg |
| długość opakowania: | 36.90 cm |
| szerokość opakowania: | 1.30 cm |
| wysokość opakowania: | 33.10 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
