piła tarczowa do cięcia aluminium i tworzywa sztucznego, 250/30mm, 80 zębów, Bahco [8501-28S]
-
Producent:
-
Kod producenta:8501-28S
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5282 pkt. |
Profesjonalna tarcza z serii ALUMINIUM & PLASTIC firmy Bahco [8501-28S], o średnicy 250 mm i otworem wewnętrznym 30 mm, z 80 zębami z węglika.
To specjalnie zaprojektowana tarcza przeznaczona do współpracy z ukośnicami.
Tarcza firmy BAHCO o symbolu 8501-28S znakomicie sprawdza się przy cięciu zarówno aluminium jak i tworzywa sztucznego.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
tarcza do cięcia aluminium i tworzywa sztucznego 250/30mm BAHCO 8501-28S
- profesjonalna tarcza do cięcia aluminium i tworzywa sztucznego z serii ALUMINIUM & PLASTIC firmy BAHCO przeznaczona do współpracy z pilarkami stacjonarnymi i ukośnicami
- zęby z końcówką węglikową są połączone z utwardzonym, walcowanym na zimno stalowym korpusem,
- gniazda rozszerzające są cięte laserowo, co zapobiega wypatrzeniu się tarczy i znakomicie odprowadzają ciepło,
- szczeliny kompensujące zapobiegają odkształcaniu się tarczy w czasie cięcia,
- piła tarczowa ma zęby precyzyjnie szlifowane, naprzemienne trapezowe i płaskie do dokładnego cięcia aluminium i tworzywa sztucznego,
- zęby piły tarczowej mają ujemny kąt natarcia -5º,
- zęby piły wykonane są z wysokiej klasy węglika co daje łatwe, gładkie cięcie i wydłuża żywotność tarczy,
- na wyposażeniu piły tarczowej znajduje się pierścień redukcyjny z 30mm na 25mm, z 25mm na 20mm, z 20mm na 16mm.
parametry tarczy do aluminium Bahco 8501-28S:
- średnica tarczy: 250 mm,
- średnica otworu: 30 mm,
- pierścień redukcyjny: 25 mm; 20 mm; 16 mm;
- liczba zębów: 80,
- kąt natarcia: -5º,
- maksymalna dopuszczalna prędkość obrotowa: 6000 obr/min
| waga: | 770 g |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 6000 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 250 mm |
| liczba zębów: | 80 szt |
| opakowanie: | blister |
| przeznaczenie: |
|
| kąt natarcia: | -5 ° |
| EAN: | 7311518221041 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.790 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
