piła tarczowa do cięcia stali nierdzewnej 355/25,4mm DeWalt [DT1922-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT1922-QZ
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 7599 pkt. |
Piła tarczowa do cięcia stali nierdzewnej firmy DeWALT model DT1922, o średnicy 355mm i otworem wewnętrznym 25,4mm, o szerokości cięcia 2,15mm, z 90 zębami z wysokiej jakości węglika spiekanego.
Tarcza przeznaczona jest do pilarek do metalu do cięcia na zimno, daje rzaz równy i bez gratu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.tarcza do cięcia stali nierdzewnej INOX 355/25,4mm, 90 zębów, DeWalt DT1922
- tarcza do cięcia stali nierdzewnej do pilarek do metalu do cięcia na zimno
- tarcza posiada 90 zębów wykonanych z wysokiej jakości węglika spiekanego,
- geometria zębów TCG umożliwia równe cięcie bez gratu
- dzięki zastosowaniu nowej techniki lutowania zębów widiowych tarcza zyskała dłuższą żywotność i większą dokładność cięcia
- cięcie przecinarkami wyposażonymi w tarcze z zębami widiowymi zapewnia 4 razy szybsze cięcie od cięcia tarczami ściernicowymi (korundowymi)
- tarcza pilarska nie wymaga chłodzenia
Geometria zębów TCG - zęby trapezowe. Geometria w której wymiennie za zębem płaskim następuje ząb wyższy zeszlifowany na kształt trapezu. Wyższy ząb ma odpowiednio większą głębokość cięcia w związku z obustronnym zeszlifowaniem górnych krawędzi w sposób nieco węższy niż następny ząb płaski. Pozwala to uniknąć odprysków podczas cięcia materiałów kruchych i daje bardzo dużą czystość cięcia
parametry tarczy do stali nierdzewnej DeWalt DT1922:
- średnica tarczy: 355mm,
- średnica otworu: 25,4mm,
- grubość rzazu: 2,15mm,
- grubość tarczy: 1,75mm,
- liczba zębów: 90,
- kąt natarcia: 10°,
- geometria zębów: TCG
- maksymalna prędkość obrotowa: 1800 obr/min
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 1800 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 25,4 mm |
| średnica tarczy: | 355 mm |
| liczba zębów: | 90 szt |
| opakowanie: | blister |
| przeznaczenie: | do stali nierdzewnej |
| grubość tarczy: | 1,75 mm |
| geometria: | TCG |
| kąt natarcia: | 10 ° |
| szerokość cięcia: | 2,15 mm |
| EAN: | 5035048093405 |
| kraj produkcji: | Stany Zjednoczone |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.66 kg |
| długość opakowania: | 44.00 cm |
| szerokość opakowania: | 1.50 cm |
| wysokość opakowania: | 39.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
