Ostrze zapasowe do piły 41-JT Bahco [4724-JT]
-
Producent:
-
Kod producenta:4724-JT
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 716 pkt. |
Ostrze zapasowe firmy Bahco o symbolu 4724-JT, współpracujące z piłą ręczną Bahco 4124-JT-H i 4128-JT-H.
Pokrycie ostrza zmniejszające tarcie i chroniące przed korozją.
Długość ostrza 240mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Ostrze zapasowe Bahco 4724-JT
- Ostrza zapasowe do piłek 4124-JT-H , 4128-JT-H
- Pokrycie zmniejszające tarcie i chroniące przed korozją
- długość ostrza 240mm
- waga 60g
- 7 zębów na cal
| długość ostrza: | 240 mm |
| waga: | 60 g |
| liczba zębów na cal: | 7 |
| rodzaj zębów: | z powłoką antykorozyjną |
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| EAN: | 7311518265847 |
| kraj produkcji: | Szwecja |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.080 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
