Ostrze zapasowe do piły 396-LAP Bahco [396-BLADE]
-
Producent:
-
Kod producenta:396-BLADE
| Dostawa |
Ostrze zapasowe firmy Bahco o symbolu 396-BLADE współpracujące z piłą ręczną Bahco: 396-LAP
Brzeszczot posiada zęby hartowane, zabezpieczone przed korozją specjalnym pokryciem, które dodatkowo zmniejsza tarcie podczas pracy.
Długość ostrza 190mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Ostrze zapasowe do pił Bahco model 396-BLADE
- Ostrze zapasowe do piły 396-LAP
- Hartowane uzębienie typu XT, 7 zębów/cal, daje doskonałą trwałość oraz szybkość cięcia
- Brzeszczot zabezpieczony przed korozją specjalnym pokryciem, które dodatkowo zmniejsza tarcie podczas pracy
- Szybkie cięcie drewna świeżego i suchego, tworzyw sztucznych, kości itp. Dla myśliwych, biwakowiczów, turystów, ogrodników
- długość ostrza 190mm
- waga 44g
| długość ostrza: | 190 mm |
| waga: | 44 g |
| liczba zębów na cal: | 7 |
| rodzaj zębów: | z powłoką antykorozyjną |
| typ zębów: | XT |
| przeznaczone do narzędzia: | 396-LAP |
| EAN: | 7311518299057 |
| kraj produkcji: | Szwecja |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.044 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
