Ostrze zapasowe do pił 51-JS Bahco [5728-JS]
-
Producent:
-
Kod producenta:5728-JS
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1078 pkt. |
Ostrze zapasowe firmy Bahco o symbolu 5728-JS, współpracujące z piłami ręcznymi Bahco: 5124-JS-H i 5128-JS-H.
Brzeszczot posiada zęby hartowane.
Długość ostrza 280mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Ostrze zapasowe do pił Bahco 5728-JS
- Ostrze zapasowe do pił do przycinania gałęzi
- Brzeszczot pasuje do pił o kodach: 5124-JS-H i 5128-JS-H
- posiada zęby hartowane
- długość ostrza 280mm
- 5 zębów na cal
- waga 74g
- liczba sztuk: 1 szt.
| długość ostrza: | 280 mm |
| waga: | 74 g |
| liczba zębów na cal: | 5 |
| rodzaj zębów: | hartowane |
| typ zębów: | JS |
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| EAN: | 7311518216092 |
| kraj produkcji: | Szwecja |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.090 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
