Ostrze zapasowe do pił: 4211, 4212, 339, 340 i sekatora P34-37 Bahco [4420-14]
-
Producent:
-
Kod producenta:4420-14
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 754 pkt. |
Ostrze zapasowe firmy Bahco o symbolu 4420-14, współpracujące z piłami ręcznymi Bahco: 4211-, 4212-, 339-, 340 jak również z sekatorem na wysięgniku P34-37
Brzeszczot posiada zęby hartowane.
Długość ostrza 360mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Ostrze zapasowe do pił Bahco model 4420-14
- Ostrze zapasowe do pił do przycinania
- brzeszczot pasuje do pił o kodach: 4211-11-6T, 4211-14-6T, 4212-11-6T, 4212-14-6T, 339-6T, 340-6T i sekatora na wysięgniku P34-37
- posiada zęby hartowane
- długość ostrza 360mm
- 6 zębów na cal
- waga 140g
| długość ostrza: | 360 mm |
| waga: | 140 g |
| liczba zębów na cal: | 6 |
| rodzaj zębów: | hartowane |
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| EAN: | 7311518200626 |
| kraj produkcji: | Szwecja |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.160 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
