ostrza zapasowe do szczypiec do ściągania izolacji 12 62 180, Knipex [12 69 21]
-
Producent:
-
Kod producenta:12 69 21
Stan magazynowy: 1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 516 pkt. |
Komplet wymiennych ostrzy do szczypiec do ściągania izolacji, KNIPEX 12 69 21.
Przeznaczone do szczypiec KNIPEX ComStrip 12 62 180.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Ostrza zapasowe do szczypiec do ściągania izolacji 12 62 180, Knipex [12 69 21]:
- komplet wymiennych noży do szczypiec do ściągania izolacji,
- do przewodów jedno-, wielo- i cienkożyłowych od 0,2 do 6 mm² ze standardową izolacją,
- ostrza pasują do szczypiec KNIPEX 12 62 180
- waga: 2 g
| waga: | 2 g |
| EAN: | 4003773060093 |
| zastosowanie: | do ściągania izolacji |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.002 kg |
| długość opakowania: | 2.00 cm |
| szerokość opakowania: | 1.5 cm |
| wysokość opakowania: | 0.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
