ostrza zapasowe do szczypiec do ściągania izolacji 12 40 200 EvoStrip, Knipex [12 49 01]
-
Producent:
-
Kod producenta:12 49 01
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 799 pkt. |
Para zapasowych ostrzy Knipex 12 49 01, przeznaczonych do szczypiec do ściągania izolacji 12 40 200 EvoStrip.
Ostrza można bardzo łatwo wymienić.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zapasowe ostrza do szczypiec do ściągania izolacji12 40 200 EvoStrip, Knipex [12 49 01]:
- para ostrzy zamiennych do szczypiec 12 40 200 EvoStrip do ściągania izolacji z kabli o zakresie pracy wynoszącym od 0,03 do 10 mm²,
- łatwe do wymiany,
- wymiary: 12 x 7 mm
- waga: 5 g
| waga: | 5 g |
| EAN: | 4003773026679 |
| zakres pracy: | 0,03 - 10 mm² mm² |
| zastosowanie: | do ściągania izolacji |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.005 kg |
| długość opakowania: | 2.5 cm |
| szerokość opakowania: | 2.5 cm |
| wysokość opakowania: | 0.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
