obcinak boczny izolowany, do prac pod napięciem do 1000V, VDE, 180mm, KNIPEX [70 06 180]
-
Producent:
-
Kod producenta:70 06 180
Stan magazynowy: 2
| Średnia ocena: | 1 5.0000 - oceń |
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1534 pkt. |
Profesjonalny obcinak boczny KNIPEX model 70 06 180, izolowany VDE do prac pod napięciem o długości 180mm.
Narzędzia Knipex oznaczone specjalnym znakiem 1000V są dopuszczone do stosowania pod napięciem do 1000V AC,
Szczęki obcinaków mają hartowane indukcyjnie krawędzie tnące, pozwalające na cięcie twardych drutów (jak drut fortepianowy) bliżej złącza oraz na cięcie drutów z materiałów miękkich (miedź, aluminium, tworzywo) bliżej końca szczęk.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
obcinak boczny izolowany VDE, do prac pod napięciem do 1000V, Knipex [70 06 180]:
- ostrze wykonane z wysokiej jakości stali wanadowej, kutej i hartowanej indukcyjnie (twardość około 62 HRc),
- rękojeści są izolowane według norm VDE i umożliwiają bezpieczną pracę pod napięciem,
- ostrza są precyzyjnie szlifowane i umożliwiają cięcie drutu miękkiego i twardego,
- duża precyzja wykonania ostrzy zapewnia cięcie cienkiego drutu miedzianego nawet przy samych końcówkach ostrzy.
- rękojeści dwukomponentowwe zapewniają pewny chwyt i wygodna pracę.
- wąska główka pozwala na pracę nawet w miejscach o ograniczonym dostępie.
Narzędzia Knipex oznaczone specjalnym znakiem są dopuszczone do stosowania pod napięciem do 1000V AC,
Parametry obcinaka bocznego Knipex 70 06 180:
- długość całkowita: 180 mm,
- rękojeść: dwukomponentowa,
- maksymalna grubość ciętego drutu miękkiego, miedzianego: 4,0 mm,
- maksymalna grubość ciętego drutu stalowego: 2,5 mm,
- waga: 254 g
| długość całkowita: | 180 mm |
| waga: | 254 g |
| EAN: | 4003773033813 |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: | 2,5 mm |
| zakres cięcia dla drutu Cu: | 4,0 mm |
| rodzaj krawędzi tnących: | zukosowane |
| sprężyna zwrotna: | nie |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.254 kg |
| długość opakowania: | 18.5 cm |
| szerokość opakowania: | 5.6 cm |
| wysokość opakowania: | 2 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
Zobacz produkty podobne
-
bardzo dobre obcinaczkiZalety:poręczne ,ostre ,długie ramiona zwiększające siłę cięcia, tną w każdym zakamarkuWady:brak
