obcinak boczny wzmacniany 200mm Irimo [625-200-1]
-
Producent:
-
Kod producenta:625-200-1
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 865 pkt. |
Obcinak boczny wzmacniany o długości 200mm firmy Irimo model 625-200-1, z dwukomponentowymi wygodnymi rękojeściami.
Obcinak boczny wykonany jest z wysokiej jakości stali chromo-wanadowej, o wysokiej wytrzymałości.
Przeznaczony jest do cięcia drutu miedzianego do 3,8mm i drutu średnio twardego do 2,0mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.obcinak boczny wzmacniany 200mm Irimo 625-200-1
- obcinak boczny wzmacniany przeznaczony do cięższych prac w codziennym użytkowaniu zarówno w domu jak i warsztacie,
- ma wygodne, dwukomponentowe rękojeści wykonane z tworzywa,
- obcinak został wykonany ze stali o wysokiej wytrzymałości,
- krawędzie tnące zahartowane zostały do 60-65HRc,
- obcinak znakomicie sprawdza się przy cięciu drutu miedzianego i średnio twardego,
- zgodny z normą ISO 5749
parametry obcinaka bocznego Irimo 624-200-1:
- długość całkowita L: 200 mm,
- długość szczęk L1: 23 mm,
- wymiar W1: 30 mm,
- wymiar W2: 54 mm,
- wymiar T1: 12 mm,
- zakres cięcia drutu miedzianego: 3,8 mm,
- zakres cięcia drutu średnio twardego: 2,0 mm.
- waga: 320 g.
| długość całkowita: | 200 mm |
| waga: | 3200 g |
| EAN: | 8414909203141 |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: | 2,0 mm |
| zakres cięcia dla drutu Cu: | 3,8 mm |
| długość szczęk: | 23 mm |
| rodzaj krawędzi tnących: | zukosowane |
| sprężyna zwrotna: | nie |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.375 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
