    21HDG-200A
132,78zł brutto
107,95zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 2
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1328 pkt.
Profesjonalny obcinak boczny, odchylony o 14o, 200mm ERGO Heavy Duty BAHCO 21HDG-200 - wersja wzmocniona do najtwardszego drutu fortepianowego (piano) 3,0mm lub twardego drutu stalowego.
Hartowane indukcyjnie, wzmocnione krawędzie tnące do dużych obciążeń.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Szczypce tnące boczne wzmocnione Heavy Duty Bahco 21HDG-200A
  • Ergonomiczna konstrukcja obcinaka zapewniająca maksymalny komfort użycia przy minimalnym wysiłku
  • Metalowa obudowa z odgiętą głowicą o 14º szczególnie przydatna w ciasnych miejscach
  • Połączenie śrubowe zapewnia doskonałe, prostolinijne i powtarzalne cięcie
  • ucinaki boczne z serii 21HDG wykonane są zgodnie z normą ISO5749/DIN5749
Parametry obcinaka bocznego Bahco 21HDG-200A:
  • długość "a" 200mm
  • długość szczęk "b" 22,4mm
  • maksymalna szerokość głowicy "c" 27,0mm
  • grubość głowicy "d" 10,0mm
  • maksymalna grubość ciętego drutu stalowego: 3,2mm
  • maksymalna grubość ciętego drutu twardego fortepianowego: 3,0mm
  • waga: 270g
długość całkowita: 200 mm
waga: 270 g
EAN: 7314150238439
maksymalna ⌀ ciętego drutu fortepianowego: 3,0 mm
maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: 3,2 mm
długość szczęk: 22,4 mm