obcinak boczny wzmocniony, odchylony o 14º, 200mm, ERGO Heavy Duty BAHCO [21HDG-200A]
-
Producent:
-
Kod producenta:21HDG-200A
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1328 pkt. |
Profesjonalny obcinak boczny, odchylony o 14o, 200mm ERGO Heavy Duty BAHCO 21HDG-200 - wersja wzmocniona do najtwardszego drutu fortepianowego (piano) 3,0mm lub twardego drutu stalowego.
Hartowane indukcyjnie, wzmocnione krawędzie tnące do dużych obciążeń.
Odgięta głowica jest szczególnie przydatna w ciasnych przestrzeniach, zapewnia doskonałe, prostolinijne i powtarzalne cięcie. Ergonomiczna konstrukcja i zwiększony efekt dźwigni zapewniająca maksymalny komfort użycia przy minimalnym wysiłku.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Szczypce tnące boczne wzmocnione Heavy Duty Bahco 21HDG-200A
- Ergonomiczna konstrukcja obcinaka zapewniająca maksymalny komfort użycia przy minimalnym wysiłku
- Metalowa obudowa z odgiętą głowicą o 14º szczególnie przydatna w ciasnych miejscach
- Wygodne, dwukomponentowe rękojeści zapewniające pewny chwyt
- Dzięki mniejszej odległości między połączeniem a środkiem krawędzi ostrzy, szczypce nie wymagają ogromnej siły do przecinania
- Hartowane indukcyjnie, wzmocnione krawędzie tnące do dużych obciążeń
- Samoczynne rozwieranie rękojeści za pomocą mechanizmu sprężynowego
- Czerniona stal wysokostopowa z powłoką antykorozyjną, hartowane szczęki
- Wyposażone w opatentowany mechanizm powrotny - sprężynkę którą można włączyć lub wyłączyć
- Połączenie śrubowe zapewnia doskonałe, prostolinijne i powtarzalne cięcie
- ucinaki boczne z serii 21HDG wykonane są zgodnie z normą ISO5749/DIN5749
Parametry obcinaka bocznego Bahco 21HDG-200A:
- długość "a" 200mm
- długość szczęk "b" 22,4mm
- maksymalna szerokość głowicy "c" 27,0mm
- grubość głowicy "d" 10,0mm
- maksymalna grubość ciętego drutu stalowego: 3,2mm
- maksymalna grubość ciętego drutu twardego fortepianowego: 3,0mm
- waga: 270g
Szczypce tnące boczne wykonane są z wysokiej jakości stali stopowej co zapewnia ich wysoką wytrzymałość. Krawędzie tnące hartowane indukcyjnie, maja twardość 62Hrc. Oba ramiona połączone są za pomocą śruby, połączenie przesunięte jest bliżej głowicy tnącej, dzięki czemu potrzeba do 20% mniej siły podczas cięcia w porównaniu do tradycyjnych obcinaków. Obcinaki z serii 21HDG zaprojektowane są, aby wytrzymać ponad 50 000 cięć twardego drutu.
| długość całkowita: | 200 mm |
| waga: | 270 g |
| EAN: | 7314150238439 |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu fortepianowego: | 3,0 mm |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: | 3,2 mm |
| długość szczęk: | 22,4 mm |
| rodzaj krawędzi tnących: | zukosowane |
| sprężyna zwrotna: | tak |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.280 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
