    21HDG-160A
130,40zł brutto
106,02zł netto
Dostawa
Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.
Dostawa
Profesjonalny obcinak boczny, odchylony o 14o, 160mm ERGO Heavy Duty BAHCO 21HDG-160 - wersja wzmocniona do najtwardszego drutu fortepianowego (piano) 2,3mm lub twardego drutu stalowego.
Hartowane indukcyjnie, wzmocnione krawędzie tnące do dużych obciążeń.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Szczypce tnące boczne wzmocnione Heavy Duty Bahco 21HDG-160A
  • Ergonomiczna konstrukcja obcinaka zapewniająca maksymalny komfort użycia przy minimalnym wysiłku
  • Metalowa obudowa z odgiętą głowicą o 14º szczególnie przydatna w ciasnych miejscach
  • Połączenie śrubowe zapewnia doskonałe, prostolinijne i powtarzalne cięcie
  • ucinaki boczne z serii 21HDG wykonane są zgodnie z normą ISO5749/DIN5749
Parametry obcinaka bocznego Bahco 21HDG-160A:
  • długość "a" 160mm
  • długość szczęk "b" 18mm
  • maksymalna szerokość głowicy "c" 23,0mm
  • grubość głowicy "d" 9,0mm
  • maksymalna grubość ciętego drutu stalowego: 2,5mm
  • maksymalna grubość ciętego drutu twardego fortepianowego: 2,3mm
  • waga: 150g
długość całkowita: 160 mm
waga: 150 g
EAN: 7314150237661
maksymalna ⌀ ciętego drutu fortepianowego: 2,3 mm
maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: 2,5 mm
długość szczęk: 18 mm