obcinak boczny o zwiększonym przełożeniu KNIPEX [74 02 250]
-
Producent:
-
Kod producenta:74 02 250
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1745 pkt. |
Obcinak boczny z dwukomponentową rękojeścią o zwiększonym przełożeniu firmy KNIPEX [74 02 250] przeznaczony jest do profesjonalnych zastosowań przy pracach pod dużym obciążeniem.
Szczypce tnące boczne o zwiększonym przełożeniu, wymagają do 20% mniej siły w porównaniu do tradycyjnych szczypiec bocznych tej samej długości.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.obcinak boczny z dwukomponentową rękojeścią o zwiększonym przełożeniu, Knipex [74 02 250]:
- szczypce tnące boczne o zwiększonym przełożeniu, wymagają do 20% mniej siły w porównaniu do standardowych szczypiec bocznych tej samej długości,
- posiadają kute złącze czopowe,
- optymalne połączenia kąta ostrzenia i przełożenia dźwigni zapewnia wysoką wydajność cięcia przy minimalnym nakładzie siły,
- ostrze wykonane z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej, kutej i hartowanej indukcyjnie (twardość około 64 HRc),
- ostrza są precyzyjnie szlifowane i umożliwiają cięcie drutu miękkiego i twardego,
- duża precyzja wykonania ostrzy zapewnia cięcie cienkiego drutu miedzianego nawet przy samych końcówkach ostrzy.
- rękojeści dwukomponentowe zapewniają pewny chwyt i wygodna pracę.
Parametry obcinaka bocznego Knipex 74 02 250:
- długość całkowita: 250mm,
- rękojeść: dwukomponentowa,
- maksymalna grubość ciętego drutu miękkiego, miedzianego: 4,6 mm,
- maksymalna grubość ciętego drutu stalowego: 3,5 mm,
- maksymalna grubość ciętego drutu twardego fortepianowego: 3,0 mm,
- waga: 437 g
| długość całkowita: | 250 mm |
| waga: | 437 g |
| EAN: | 4003773042402 |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu fortepianowego: | 3,0 mm |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: | 3,5 mm |
| zakres cięcia dla drutu Cu: | 4,6 mm |
| rodzaj krawędzi tnących: | zukosowane |
| sprężyna zwrotna: | nie |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.437 kg |
| długość opakowania: | 22.5 cm |
| szerokość opakowania: | 5.5 cm |
| wysokość opakowania: | 2.4 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
