    21HDG-180
125,12zł brutto
101,72zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 4
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1251 pkt.
Profesjonalny obcinak boczny ERGO firmy BAHCO180mm 21HDG180 - wersja wzmocniona Heavy Duty do najtwardszego drutu fortepianowego (piano) 2,8mm lub twardego drutu stalowego.
Hartowane indukcyjnie, wzmocnione krawędzie tnące do dużych obciążeń.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Szczypce tnące boczne wzmocnione Heavy Duty Bahco 21HDG-180
  • Ergonomiczna konstrukcja obcinaka zapewniająca maksymalny komfort użycia przy minimalnym wysiłku
  • Wygodne, dwukomponentowe rękojeści zapewniające pewny chwyt
  • Zwiększenie efektu dźwigni i możliwości cięcia dzięki optymalnemu położeniu złącza
  • Samoczynne rozwieranie rękojeści za pomocą mechanizmu sprężynowego
  • Smukły kształt zapewnia dostęp do miejsc o ograniczonej przestrzeni
Parametry obcinaka bocznego Bahco 21HDG-180:
  • długość "a" 180mm
  • długość szczęk "b" 19,8mm
  • maksymalna szerokość głowicy "c" 25,0mm
  • grubość głowicy "d" 10,0mm
  • maksymalna grubość ciętego drutu stalowego: 2,8mm
  • maksymalna grubość ciętego drutu twardego fortepianowego: 2,8mm
  • waga: 210g
długość całkowita: 180 mm
waga: 210 g
EAN: 7314150231379
maksymalna ⌀ ciętego drutu fortepianowego: 2,8 mm
maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: 2,8 mm
długość szczęk: 19,8 mm