    21HDG-160
123,81zł brutto
100,66zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 3
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1238 pkt.
Profesjonalny obcinak boczny firmy BAHCO 160mm 21HDG160 - wersja wzmocniona Heavy Duty do najtwardszego drutu fortepianowego (piano) 2,5mm lub twardego drutu stalowego.
Hartowane indukcyjnie, wzmocnione krawędzie tnące do dużych obciążeń.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Szczypce tnące wzmocnione Heavy Duty Bahco 21HDG-160
  • Ergonomiczna konstrukcja obcinaka zapewniająca maksymalny komfort użycia przy minimalnym wysiłku
  • Wygodne, dwukomponentowe rękojeści zapewniające pewny chwyt
  • Zwiększenie efektu dźwigni i możliwości cięcia dzięki optymalnemu położeniu złącza
  • Samoczynne rozwieranie rękojeści za pomocą mechanizmu sprężynowego
  • Smukły kształt zapewnia dostęp do miejsc o ograniczonej przestrzeni
  • Czerniona stal wysokostopowa z powłoką antykorozyjną, hartowane szczęki
  • Wyposażone w opatentowany mechanizm powrotny - sprężynkę którą można włączyć lub wyłączyć
  • ucinaki boczne z serii 21HDG wykonane są zgodnie z normą ISO5749/DIN5749
Parametry obcinaka bocznego Bahco 21HDG-160:
  • długość "a" 160mm
  • długość szczęk "b" 18,0mm
  • maksymalna szerokość głowicy "c" 23,0mm
  • grubość głowicy "d" 9,0mm
  • maksymalna grubość ciętego drutu stalowego: 2,5mm
  • maksymalna grubość ciętego drutu twardego fortepianowego: 2,5mm
  • waga: 150g
długość całkowita: 160 mm
waga: 150 g
EAN: 7314150231355
maksymalna ⌀ ciętego drutu fortepianowego: 2,5 mm
maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: 2,5 mm
długość szczęk: 18 mm