obcinak boczny HD ERGO wersja wzmocniona Heavy Duty 160mm Bahco [21HDG-160]
-
Producent:
-
Kod producenta:21HDG-160
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1238 pkt. |
Profesjonalny obcinak boczny firmy BAHCO 160mm 21HDG160 - wersja wzmocniona Heavy Duty do najtwardszego drutu fortepianowego (piano) 2,5mm lub twardego drutu stalowego.
Hartowane indukcyjnie, wzmocnione krawędzie tnące do dużych obciążeń.
Smukły kształt zapewnia dostęp do miejsc o ograniczonej przestrzeni. Ergonomiczna konstrukcja i zwiększony efekt dźwigni zapewniająca maksymalny komfort użycia przy minimalnym wysiłku.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Szczypce tnące wzmocnione Heavy Duty Bahco 21HDG-160
- Ergonomiczna konstrukcja obcinaka zapewniająca maksymalny komfort użycia przy minimalnym wysiłku
- Wygodne, dwukomponentowe rękojeści zapewniające pewny chwyt
- Zwiększenie efektu dźwigni i możliwości cięcia dzięki optymalnemu położeniu złącza
- Hartowane indukcyjnie, wzmocnione krawędzie tnące do dużych obciążeń
- Samoczynne rozwieranie rękojeści za pomocą mechanizmu sprężynowego
- Smukły kształt zapewnia dostęp do miejsc o ograniczonej przestrzeni
- Czerniona stal wysokostopowa z powłoką antykorozyjną, hartowane szczęki
- Wyposażone w opatentowany mechanizm powrotny - sprężynkę którą można włączyć lub wyłączyć
- ucinaki boczne z serii 21HDG wykonane są zgodnie z normą ISO5749/DIN5749
Parametry obcinaka bocznego Bahco 21HDG-160:
- długość "a" 160mm
- długość szczęk "b" 18,0mm
- maksymalna szerokość głowicy "c" 23,0mm
- grubość głowicy "d" 9,0mm
- maksymalna grubość ciętego drutu stalowego: 2,5mm
- maksymalna grubość ciętego drutu twardego fortepianowego: 2,5mm
- waga: 150g
Szczypce tnące boczne wykonane są z wysokiej jakości stali stopowej co zapewnia ich wysoką wytrzymałość. Krawędzie tnące hartowane indukcyjnie, maja twardość 62Hrc. Oba ramiona połączone są za pomocą śruby, połączenie przesunięte jest bliżej głowicy tnącej, dzięki czemu potrzeba do 20% mniej siły podczas cięcia w porównaniu do tradycyjnych obcinaków. Obcinaki z serii 21HDG zaprojektowane są, aby wytrzymać ponad 50 000 cięć twardego drutu.
| długość całkowita: | 160 mm |
| waga: | 150 g |
| EAN: | 7314150231355 |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu fortepianowego: | 2,5 mm |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: | 2,5 mm |
| długość szczęk: | 18 mm |
| rodzaj krawędzi tnących: | zukosowane |
| sprężyna zwrotna: | tak |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.160 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
