obcinak boczny ERGO z progresywną krawędzią tnącą 160mm, chromowany Bahco [2101GC-160IP]
-
Producent:
-
Kod producenta:2101GC-160IP
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1341 pkt. |
Profesjonalny obcinak boczny, 160 mm, ERGO, BAHCO [2101GC-160IP] wykonany z chromowanej stali wysokostopowej z powłoką antykorozyjną.
Obcinak przeznaczony jest do prac w środowisku wilgotnym, do zastosowań przemysłowych.
Szczęki obcinaka mają hartowane indukcyjnie, progresywne krawędzie tnące, pozwalające na cięcie twardych drutów (jak drut fortepianowy) bliżej złącza oraz na cięcie drutów z materiałów miękkich (miedź, aluminium, tworzywa) bliżej końca szczęk.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Szczypce tnące boczne do drutu, odporne na wilgoć i korozję Bahco [2101GC-160IP]
- ergonomiczna konstrukcja szczypiec zapewniająca maksymalny komfort użycia przy minimalnym wysiłku,
- wygodne, dwukomponentowe rękojeści ERGO zapewniające pewny chwyt,
- zwiększenie efektu dźwigni i możliwości cięcia dzięki optymalnemu położeniu złącza,
- obcinak ze stopniowaną krawędzią szczęki umożliwiającą przecinanie drutu twardego, miękkiego i fortepianowego,
- krawędź progresywna: promień cięcia przebiega wzdłuż krawędzi w celu cięcia twardego materiału, jak drut fortepianowy częścią bliżej złącza i miękkich materiałów, takich jak miedź i tworzywa sztuczne częścią bliżej końca szczęk,
- samoczynne rozwieranie rękojeści za pomocą mechanizmu sprężynowego z funkcją włączenia/wyłączenia,
- chromowana stal wysokostopowa z powłoką antykorozyjną zabezpiecza przed wilgocią,
- hartowane indukcyjnie krawędzie tnące do dużych obciążeń,
- zaokrąglony profil szczęk ułatwia manewrowanie w trudno dostępnych miejscach,
- obcinaki boczne z serii 2101GC wykonane są zgodnie z normą ISO5749/DIN5749,
PARAMETRY TECHNICZNE OBCINAKA BOCZNEGO BAHCO [2101GC-160IP]
- długość (A): 160 mm,
- długość szczęk (B): 18,1 mm,
- maksymalna szerokość głowicy (C): 21,0 mm,
- grubość głowicy (D): 9,0 mm,
- maksymalna grubość ciętego drutu miękkiego, miedzianego: 3,8 mm,
- maksymalna grubość ciętego drutu stalowego: 2,5 mm,
- maksymalna grubość ciętego drutu twardego fortepianowego: 2,0 mm,
- waga: 170 g,
| długość całkowita: | 160 mm |
| waga: | 170 g |
| EAN: | 7314150106561 |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu fortepianowego: | 2,0 mm |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: | 2,5 mm |
| zakres cięcia dla drutu Cu: | 3,8 mm |
| długość szczęk: | 18,1 mm |
| rodzaj krawędzi tnących: | zukosowane |
| sprężyna zwrotna: | tak |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.170 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
