    2101GC-160IP
134,08zł brutto
109,01zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1341 pkt.
Profesjonalny obcinak boczny, 160 mm, ERGO, BAHCO [2101GC-160IP] wykonany z chromowanej stali wysokostopowej z powłoką antykorozyjną.
Obcinak przeznaczony jest do prac w środowisku wilgotnym, do zastosowań przemysłowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Szczypce tnące boczne do drutu, odporne na wilgoć i korozję Bahco [2101GC-160IP]
  • wygodne, dwukomponentowe rękojeści ERGO zapewniające pewny chwyt,
  • zwiększenie efektu dźwigni i możliwości cięcia dzięki optymalnemu położeniu złącza,
  • chromowana stal wysokostopowa z powłoką antykorozyjną zabezpiecza przed wilgocią,
  • hartowane indukcyjnie krawędzie tnące do dużych obciążeń,
  • zaokrąglony profil szczęk ułatwia manewrowanie w trudno dostępnych miejscach,
  • obcinaki boczne z serii 2101GC wykonane są zgodnie z normą ISO5749/DIN5749,
PARAMETRY TECHNICZNE OBCINAKA BOCZNEGO BAHCO [2101GC-160IP]
  • długość (A): 160 mm,
  • długość szczęk (B): 18,1 mm,
  • maksymalna szerokość głowicy (C): 21,0 mm,
  • grubość głowicy (D): 9,0 mm,
  • maksymalna grubość ciętego drutu miękkiego, miedzianego: 3,8 mm,
  • maksymalna grubość ciętego drutu stalowego: 2,5 mm,
  • maksymalna grubość ciętego drutu twardego fortepianowego: 2,0 mm,
  • waga: 170 g,
długość całkowita: 160 mm
waga: 170 g
EAN: 7314150106561
maksymalna ⌀ ciętego drutu fortepianowego: 2,0 mm
maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: 2,5 mm
zakres cięcia dla drutu Cu: 3,8 mm
długość szczęk: 18,1 mm