    2101G-160
111,46zł brutto
90,62zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 14
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1115 pkt.
Profesjonalny obcinak boczny ERGO firmy BAHCO 160mm [2101G-160], jedne z najlepszych obcinaków bocznych na rynku do zastosowań przemysłowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Szczypce tnące boczne do drutu Bahco 2101G-160
  • Wygodne, dwukomponentowe rękojeści ERGO zapewniające pewny chwyt
  • Zwiększenie efektu dźwigni i możliwości cięcia dzięki optymalnemu położeniu złącza
  • Czerniona stal wysokostopowa z powłoką antykorozyjną, hartowane szczęki
  • Zaokrąglony profil szczęk ułatwia manewrowanie w trudno dostępnych miejscach
  • obcinaki boczne z serii 2101G wykonane są zgodnie z normą ISO5749/DIN5749
Parametry ucinaka bocznego Bahco 2101G-160:
  • długość "a" 160mm
  • długość szczęk "b" 18,1mm
  • maksymalna szerokość głowicy "c" 21,0mm
  • grubość głowicy "d" 9,0mm
  • maksymalna grubość ciętego drutu miękkiego, miedzianego: 3,8mm;
  • maksymalna grubość ciętego drutu stalowego: 2,5mm
  • maksymalna grubość ciętego drutu twardego fortepianowego: 2,0mm
  • waga: 170g
długość całkowita: 160 mm
waga: 170 g
EAN: 7314150106486
maksymalna ⌀ ciętego drutu fortepianowego: 2,0 mm
maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: 2,5 mm
zakres cięcia dla drutu Cu: 3,8 mm
długość szczęk: 18,1 mm