    2101GC-140IP
130,27zł brutto
105,91zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1303 pkt.
Profesjonalny obcinak boczny 140 mm ERGO BAHCO [2101GC-140IP] wykonany z chromowanej stali wysokostopowej z powłoką antykorozyjną.
Obcinak nadaje się do prac w środowisku wilgotnym, do zastosowań przemysłowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Szczypce tnące boczne do drutu, odporne na wilgoć i korozję Bahco [2101GC-140IP]
  • wygodne, dwukomponentowe rękojeści ERGO zapewniające pewny chwyt,
  • zwiększenie efektu dźwigni i możliwości cięcia dzięki optymalnemu położeniu złącza,
  • chromowana stal wysokostopowa z powłoką antykorozyjną zabezpiecza przed wilgocią,
  • hartowane indukcyjnie krawędzie tnące do dużych obciążeń,
  • zaokrąglony profil szczęk ułatwia manewrowanie w trudno dostępnych miejscach,
  • obcinaki boczne z serii 2101GC wykonane są zgodnie z normą ISO5749/DIN5749,
PARAMETRY TECHNICZNE OBCINAKA BOCZNEGO BAHCO [2101GC-140IP]
  • długość (A): 140 mm,
  • długość szczęk (B): 16,4 mm,
  • maksymalna szerokość głowicy (C): 19,0 mm,
  • grubość głowicy (D): 8,0 mm,
  • maksymalna grubość ciętego drutu miękkiego, miedzianego: 3,7 mm,
  • maksymalna grubość ciętego drutu stalowego: 2,0 mm,
  • maksymalna grubość ciętego drutu twardego fortepianowego: 1,8 mm,
  • waga: 120 g,
długość całkowita: 140 mm
waga: 120 g
EAN: 7314150106554
maksymalna ⌀ ciętego drutu fortepianowego: 1,8 mm
maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: 2,0 mm
zakres cięcia dla drutu Cu: 3,7 mm
długość szczęk: 16,4 mm