    2101GC-125IP
149,20zł brutto
121,30zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1492 pkt.
Profesjonalny obcinak boczny 125mm ERGO BAHCO [2101GC-125IP] wykonany z chromowanej stali wysokostopowej z powłoką antykorozyjną.
Obcinak nadaje się do prac w środowisku wilgotnym, do zastosowań przemysłowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Szczypce tnące boczne do drutu, odporne na wilgoć i korozję Bahco 2101GC-125IP
  • wygodne, dwukomponentowe rękojeści ERGO zapewniające pewny chwyt,
  • zwiększenie efektu dźwigni i możliwości cięcia dzięki optymalnemu położeniu złącza,
  • chromowana stal wysokostopowa z powłoką antykorozyjną zabezpiecza przed wilgocią,
  • hartowane indukcyjnie krawędzie tnące do dużych obciążeń,
  • zaokrąglony profil szczęk ułatwia manewrowanie w trudno dostępnych miejscach,
  • obcinaki boczne z serii 2101GC wykonane są zgodnie z normą ISO5749/DIN5749,
PARAMETRY TECHNICZNE OBCINAKA BOCZNEGO BAHCO [2101GC-125IP]
  • długość (A): 125 mm,
  • długość szczęk (B): 14,2 mm,
  • maksymalna szerokość głowicy (C): 17,0 mm,
  • grubość głowicy (D): 8,0 mm,
  • maksymalna grubość ciętego drutu miękkiego, miedzianego: 3,5 mm,
  • maksymalna grubość ciętego drutu stalowego: 1,8 mm,
  • maksymalna grubość ciętego drutu twardego fortepianowego: 1,6 mm,
  • waga: 90 g,
długość całkowita: 125 mm
waga: 90 g
EAN: 7314150106547
maksymalna ⌀ ciętego drutu fortepianowego: 1,6 mm
maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: 1,8 mm
zakres cięcia dla drutu Cu: 3,5 mm
długość szczęk: 14,2 mm