    2101G-180
122,08zł brutto
99,25zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 2
Średnia ocena: 1 5.0000 - oceń
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1221 pkt.
Profesjonalny obcinak boczny ERGO firmy BAHCO 180mm [2101G-180], jedne z najlepszych obcinaków bocznych na rynku do zastosowań przemysłowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Szczypce tnące boczne do drutu Bahco 2101G-180
  • Wygodne, dwukomponentowe rękojeści ERGO zapewniające pewny chwyt
  • Zwiększenie efektu dźwigni i możliwości cięcia dzięki optymalnemu położeniu złącza
  • Czerniona stal wysokostopowa z powłoką antykorozyjną, hartowane szczęki
  • Zaokrąglony profil szczęk ułatwia manewrowanie w trudno dostępnych miejscach
  • obcinaki boczne z serii 2101G wykonane są zgodnie z normą ISO5749/DIN5749
Parametry obcinaka bocznego Bahco 2101G-180:
  • długość "a" 180mm
  • długość szczęk "b" 20mm
  • maksymalna szerokość głowicy "c" 23,0mm
  • grubość głowicy "d" 10,0mm
  • maksymalna grubość ciętego drutu miękkiego, miedzianego: 4,0mm;
  • maksymalna grubość ciętego drutu stalowego: 2,7mm
  • maksymalna grubość ciętego drutu twardego fortepianowego: 2,3mm
  • waga: 230g
długość całkowita: 180 mm
waga: 230 g
EAN: 7314150106493
maksymalna ⌀ ciętego drutu fortepianowego: 2,3 mm
maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: 2,7 mm
zakres cięcia dla drutu Cu: 4,0 mm
długość szczęk: 20 mm