    2101G-125
106,65zł brutto
86,71zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 2
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1066 pkt.
Profesjonalny obcinak boczny ERGO firmy BAHCO 125mm [2101G-125], jedne z najlepszych obcinaków bocznych na rynku do zastosowań przemysłowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Szczypce tnące boczne do drutu Bahco 2101G-125
  • Wygodne, dwukomponentowe rękojeści ERGO zapewniające pewny chwyt
  • Zwiększenie efektu dźwigni i możliwości cięcia dzięki optymalnemu położeniu złącza
  • Czerniona stal wysokostopowa z powłoką antykorozyjną, hartowane szczęki
  • Zaokrąglony profil szczęk ułatwia manewrowanie w trudno dostępnych miejscach
  • obcinaki boczne z serii 2101G wykonane są zgodnie z normą ISO5749/DIN5749
Parametry obcinaka bocznego Bahco 2101G-125:
  • długość "a" 125mm
  • długość szczęk "b" 14,2mm
  • maksymalna szerokość głowicy "c" 17,0mm
  • grubość głowicy "d" 8,0mm
  • maksymalna grubość ciętego drutu miękkiego, miedzianego: 3,5mm;
  • maksymalna grubość ciętego drutu stalowego: 1,8mm
  • maksymalna grubość ciętego drutu twardego fortepianowego: 1,6mm
  • waga: 90g
długość całkowita: 125 mm
waga: 90 g
EAN: 7314150106462
maksymalna ⌀ ciętego drutu fortepianowego: 1,6 mm
maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: 1,8 mm
zakres cięcia dla drutu Cu: 3,5 mm
długość szczęk: 14,2 mm