obcinak boczny do tworzyw sztucznych 160mm, KNIPEX [72 11 160]
-
Producent:
-
Kod producenta:72 11 160
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1865 pkt. |
Profesjonalne szczypce tnące boczne do tworzyw sztucznych KNIPEX 72 11 160, o długości 160 mm, z jednokomponentowymi rękojeściami.
Obcinaki boczne posiadają głowicę z ostrzem nachylonym pod kątem 45°, przeznaczonym do odcinania odlewów i nadlewów z tworzywa sztucznego oraz do cięcia miękkich materiałów, np. ołowiu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Obcinak boczny do tworzywa sztucznego, Knipex [72 11 160]:
- szczypce tnące boczne do równego odcinania odlewów i nadlewów z tworzywa sztucznego oraz do cięcia miękkich materiałów, np. ołowiu,
- wyposażone są w precyzyjnie wykończoną, polerowaną głowicę z ostrzem nachylonym pod kątem 45°,
- ostrze wykonane z wysokiej jakości stali wanadowej, kutej i hartowanej olejowo, precyzyjnie szlifowane,
- duża precyzja wykonania ostrzy zapewnia cięcie nawet przy samych końcówkach ostrzy,
- rękojeści jednokomponentowe wykonane z tworzywa sztucznego zapewniają pewny chwyt i wygodną pracę,
- szczypce posiadają sprężynę rozwierającą.
PARAMETRY TECHNICZNE OBCINAKA BOCZNEGO KNIPEX [72 11 160]:
- długość całkowita: 160 mm,
- rękojeść: jednokomponentowa,
- wymiary: 160 x 75 x 15 mm,
- waga: 156 g
| długość całkowita: | 160 mm |
| waga: | 156 g |
| EAN: | 4003773046813 |
| rodzaj krawędzi tnących: | zukosowane |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.156 kg |
| długość opakowania: | 16 cm |
| szerokość opakowania: | 7.5 cm |
| wysokość opakowania: | 1.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
