obcinak boczny 180mm Irimo [624-180-1]
-
Producent:
-
Kod producenta:624-180-1
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 639 pkt. |
Obcinak boczny o długości 180mm firmy Irimo model 624-180-1, z dwukomponentowymi wygodnymi rękojeściami.
Obcinak boczny wykonany jest z wysokiej jakości stali chromo-wanadowej, o wysokiej wytrzymałości. Przeznaczony jest do cięcia drutu miedzianego do 3,5mm i drutu średnio twardego do 1,6mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.obcinak boczny 180mm Irimo 624-180-1
- obcinak boczny przeznaczony do codziennego użytku zarówno w domu jak i warsztacie,
- ma wygodne, dwukomponentowe rękojeści wykonane z tworzywa,
- obcinak został wykonany ze stali o wysokiej wytrzymałości,
- krawędzie tnące zahartowane zostały do 60-65HRc,
- obcinak znakomicie sprawdza się przy cięciu drutu miedzianego i średnio twardego,
- zgodny z normą ISO 5749
parametry obcinaka bocznego Irimo 624-180-1:
- długość całkowita L: 176 mm,
- długość szczęk L1: 24,5 mm,
- wymiar L2: 7 mm,
- wymiar L3: 14 mm,
- wymiar W1: 25,6 mm,
- wymiar W2: 50 mm,
- wymiar T1: 12,5 mm,
- zakres cięcia drutu miedzianego: 3,5 mm,
- zakres cięcia drutu średnio twardego: 1,6 mm.
- waga: 250 g.
| długość całkowita: | 180 mm |
| waga: | 250 g |
| EAN: | 8414909214567 |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: | 3,5 mm |
| zakres cięcia dla drutu Cu: | 1,6 mm |
| długość szczęk: | 24,5 mm |
| rodzaj krawędzi tnących: | zukosowane |
| sprężyna zwrotna: | nie |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.265 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
