obcinak boczny 160mm, KNIPEX [70 02 160 S8] wersja limitowana
-
Producent:
-
Kod producenta:70 02 160 S8
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1153 pkt. |
Profesjonalny obcinak boczny KNIPEX 70 02 160 S8, o długości 160 mm, w wersji limitowanej, z dwukomponentowymi rękojeściami w czterech kolorach: białym, niebieskim, zielonym i czerwonym. Obcinak zapakowany jest w eleganckim kartonowym opakowaniu.
Szczęki obcinaków posiadają hartowane indukcyjnie krawędzie tnące pozwalające na cięcie twardych drutów (jak drut fortepianowy) bliżej złącza oraz na cięcie drutów z materiałów miękkich (miedź, aluminium, tworzywo) bliżej końca szczęk.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Limitowany obcinak boczny 160mm, KNIPEX [70 02 160 S8]
- obcinak boczny w wersji limitowanej, z rękojeściami w czterech kolorach: białym, niebieskim, zielonym i czerwonym, z hasłem "Wykuwamy zwycięzców" w języku angielskim,
- posiada ostrza wykonane z wysokiej jakości stali wanadowej, kutej i hartowanej indukcyjnie (twardość około 61 HRc),
- precyzyjnie szlifowane ostrza umożliwiają cięcie drutu miękkiego i twardego,
- duża precyzja wykonania ostrzy zapewnia cięcie cienkiego drutu miedzianego nawet końcówkami ostrzy,
- wąska główka pozwala na pracę nawet w miejscach o ograniczonym dostępie,
- dwukomponentowe rękojeści zapewniają pewny chwyt i wygodna pracę,
- wyposażone są w dwa uniwersalne złącza KNIPEXtend do mocowania uchwytu lub klipsów Colorcode umożliwiających oznaczanie kolorystyczne,
- obcinak zapakowany jest w wyjątkowym, dopasowanym kolorystycznie opakowaniu,
PARAMETRY TECHNICZNE OBCINAKA BOCZNEGO KNIPEX [70 02 160 S8]
- długość całkowita: 160 mm,
- maksymalna średnica ciętego drutu:
- miękkiego, miedzianego: 4,0 mm,
- drutu o średniej twardości: 3,0 mm,
- drutu twardego: 2,0 mm, - rękojeści: dwukomponentowe,
- wymiary: 160 x 53 x 21 mm,
- waga: 206 g
| długość całkowita: | 160 mm |
| waga: | 206 g |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 4003773094005 |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: | 2,0 mm |
| zakres cięcia dla drutu Cu: | 4,0 mm |
| rodzaj krawędzi tnących: | zukosowane |
| sprężyna zwrotna: | nie |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.2 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
