obcinak boczny 160mm, KNIPEX [70 02 160]
-
Producent:
-
Kod producenta:70 02 160
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1068 pkt. |
Profesjonalny obcinak boczny firmy KNIPEX model 70 02 160, z dwukomponentową rękojeścią o długości 160mm.
Szczęki obcinaków mają hartowane indukcyjnie krawędzie tnące, pozwalające na cięcie twardych drutów (jak drut fortepianowy) bliżej złącza oraz na cięcie drutów z materiałów miękkich (miedź, aluminium, tworzywo) bliżej końca szczęk.
Dostępne są również obcinaki w wersji izolowanej do prac pod napięciem i w wersji chromowanej do prac w środowisku wilgotnym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.obcinak boczny firmy Knipex [70 02 160]:
- ostrze wykonane z wysokiej jakości stali wanadowej, kutej i hartowanej indukcyjnie (twardość około 62 HRc),
- ostrza są precyzyjnie szlifowane i umożliwiają cięcie drutu miękkiego i twardego,
- duża precyzja wykonania ostrzy zapewnia cięcie cienkiego drutu miedzianego nawet przy samych końcówkach ostrzy.
- rękojeści dwukomponentowwe zapewniają pewny chwyt i wygodna pracę.
- wąska główka pozwala na pracę nawet w miejscach o ograniczonym dostępie.
Parametry obcinaka bocznego Knipex 70 02 160:
- długość całkowita: 160 mm,
- rękojeść: dwukomponentowa,
- maksymalna grubość ciętego drutu miękkiego, miedzianego: 4,0 mm,
- maksymalna grubość ciętego drutu stalowego: 2,0 mm,
- waga: 206 g
| długość całkowita: | 160 mm |
| waga: | 206 g |
| EAN: | 4003773034032 |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: | 2,0 mm |
| zakres cięcia dla drutu Cu: | 4,0 mm |
| rodzaj krawędzi tnących: | zukosowane |
| sprężyna zwrotna: | nie |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.206 kg |
| długość opakowania: | 16.5 cm |
| szerokość opakowania: | 5.3 cm |
| wysokość opakowania: | 2.1 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
