krążek tnący INOX do obcinaka do rur kompozytowych 90 25 25, KNIPEX [90 25 25 E01]
-
Producent:
-
Kod producenta:90 25 25 E01
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1609 pkt. |
Wymienny krążek tnący do obcinaka 90 25 25 do rur kompozytowych i plastikowych KNIPEX 90 25 25 E01, przeznaczonego do cięcia rur o średnicy do 26 mm, zapakowany w etui z tworzywa.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wymienny krążek tnący do obcinaka do rur KNIPEX [90 25 25 E01]:
- krążek tnący do obcinaka do cięcia rur kompozytowych i z tworzyw sztucznych o średnicy do 26 mm,
- przeznaczony do obcinaka 90 25 25,
- wykonany ze stali chromowo-wanadowej hartowanej olejowo
| waga: | 53 g |
| przeznaczenie: |
|
| EAN: | 4003773088806 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| średnica rur: | 2-26 mm |
| masa z opakowaniem: | 0.053 kg |
| długość opakowania: | 6.4 cm |
| szerokość opakowania: | 6.4 cm |
| wysokość opakowania: | 0.2 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
