elektronarzędzia

Elektronarzędzia stanowią najliczniejszą grupę narzędzi wykorzystywanych zarówno przez profesjonalistów, jak i hobbystów. W tej kategorii prezentujemy Państwu liczny asortyment produktów, w którego skład wchodzą zarówno zestawy narzędzi elektrycznych, jak i pojedyncze elektronarzędzia dostosowane do potrzeb i preferencji każdego użytkownika. Każdego dnia starannie selekcjonujemy naszą ofertę, aby zapewnić Państwu możliwie najlepsze i sprawdzone produkty pochodzące od czołowych producentów. Zapraszamy do zakupów!


PHU A/B/C – Twój sklep z elektronarzędziami

W naszym sklepie znajdą Państwo bogatą ofertę elektronarzędzi przeznaczonych do pielęgnacji ogrodu, prac warsztatowych czy różnego rodzaju robót remontowych i wykańczających. Oferujemy Państwu elektronarzędzia marki: Aimsak, Bahco, Black&Decker, Bosch, DeWalt, Fein, Makita, Rubi oraz wielu innych czołowych producentów.

Dysponujemy wszystkim, czego Państwo potrzebują, aby efektywnie i komfortowo wiercić, ciąć, wkręcać, frezować, szlifować czy skuwać. Nasza oferta składa się także z narzędzi specjalistycznych: nieiskrzących, izolowanych czy opatrzonych wysokim stopniem ochrony IP.

Nasz sklep z elektronarzędziami oferuje Państwu:

Jak dokonać wyboru elektronarzędzi?

Właściwy wybór elektronarzędzi powinien być poprzedzony dokładnym zweryfikowaniem własnych potrzeb, preferencji, intensywności, a także rodzaju planowanej pracy. Zupełnie inne elektronarzędzia wybierzemy do sporadycznych prac na działce, w warsztacie czy w domu, a inne do codziennych prac budowlanych lub remontowych.

Poza tym przed podjęciem zakupowej decyzji należy również dokładnie zapoznać się z rynkową ofertą elektronarzędzi. Warto sprawdzić nie tylko parametry techniczne elektronarzędzi, ale także zapoznać się z ich dodatkowym wyposażeniem, które nierzadko znacząco wpływa na funkcjonalność, użyteczność i komfort pracy.

Jednym z istotnych kryteriów wyboru elektronarzędzia, jest to, w jaki rodzaj zasilania będzie ono wyposażone. Do intensywnych prac w pomieszczeniach oraz wszędzie tam, gdzie będziemy mieć łatwy dostęp do sieci elektrycznej warto postawić na sprawdzone rozwiązanie, jakim są elektronarzędzia zasilane przewodowo z sieci. Z kolei, jeśli od narzędzia oczekujemy przede wszystkim mobilności, komfortowej obsługi oraz możliwości pracy niezależnie od zewnętrznego źródła zasilania, warto wybrać funkcjonalne elektronarzędzia zasilane akumulatorowo.

Dobór elektronarzędzia oraz kryteria jego wyboru powinny być uzależnione również od specyfiki i typu narzędzia. Zupełnie innymi kryteriami doboru będziemy się kierować podczas zakupu frezarki, a innymi w trakcie kupowania myjki elektrycznej czy nożyc do trawy.

Elektronarzędzia. Sklep dla profesjonalistów i hobbystów

Od początku istnienia naszego sklepu – czyli już od 1991 roku – dostarczamy naszym klientom wyłącznie najlepszej jakości produkty i rozwiązania. Oferujemy Państwu nie tylko bogaty asortyment elektronarzędzi zgrupowanych na czytelne i łatwe w użytku kategorie, ale zapewniamy również kompleksowe wsparcie z zakresu fachowego i merytorycznego wsparcia dotyczącego doboru produktów, ich eksploatacji oraz serwisowania.

Jako jeden z pierwszych sklepów narzędziowych w Polsce uzyskaliśmy certyfikat ISO 9001:2000 potwierdzający wysokie standardy obsługi naszych klientów. W 2018 roku uzyskaliśmy wyróżnienie e-Gazela Biznesu 2018 przyznane przez Puls Biznesu, a w roku 2019 uzyskaliśmy 1. miejsce oraz tytuł e-Gazeli Biznesu 2019.

Bogata gama produktów do wyboru jest niezwykle ważna. My wiemy jednak, że w parze z szerokim asortymentem powinno iść również nieustanne dopasowywanie się do potrzeb i preferencji klientów. Nasz sklep dostarcza produkty przeznaczone do potrzeb zarówno profesjonalnych firm i zawodowców, jak i hobbystów oraz amatorów. Oferujemy zarówno sprzedaż detaliczną, jak i hurtową. Dostarczamy elektronarzędzia spełniające wymogi przetargów oraz zapytań ofertowych.

Autoryzowany serwis napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych

Poza bogatym asortymentem sprawdzonych i niezawodnych produktów naszym klientom oferujemy również autoryzowany serwis napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Dzięki temu mogą Państwo z łatwością zgłosić u nas zlecenie serwisowe. Każde zlecenie obsługujemy szybko i sprawnie, mając na względzie to, aby jak najszybciej zwrócić Państwu w pełni działające i funkcjonalne elektronarzędzie.

Zapraszamy do zakupów!

Serdecznie zachęcamy Państwa do sprawdzenia naszych elektronarzędzi posegregowanych na odpowiednie kategorie, a także do zakupów i do kontaktu z naszymi doradcami. Służymy kompleksowym wsparciem na każdym etapie współpracy.