przemysłowy odkurzacz na sucho/mokro z funkcją dmuchawy, 20l, 1050W DeWalt [AT-DXV20P]
-
Producent:
-
Kod producenta:AT-DXV20P
359,00zł brutto
291,87zł netto
409,40zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 17
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3590 pkt. |
Profesjonalny elektryczny odkurzacz przemysłowy DeWALT AT-DXV20P, z silnikiem o mocy 1050W i zbiornikiem o pojemności 20L, przeznaczony do pracy na sucho i mokro.
Posiada możliwość przezbrojenia do pracy w formie dmuchawy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Odkurzacz przemysłowy z funkcją dmuchawy 1050W, DeWalt [AT-DXV20P]:
- sieciowy odkurzacz przemysłowy z funkcją dmuchawy, przeznaczony do sprzątania na sucho i mokro,
- odkurzacz dzięki dużej sile ciągu w szybkim tempie zbiera suche i mokre zanieczyszczenia,
- jest wyposażony w zbiornik na nieczystości o pojemności 20 L,
- odkurzacz zapewnia cichą pracę na poziomie 80 dB(A), co umożliwia obsługę bez środków ochrony słuchu,
- odwrócenie strumienia powietrza umożliwia odkurzaczowi pracę również w formie dmuchawy,
- stopień ochrony IPX4 zapewnia odporność na spryskiwanie i zachlapanie wodą z różnych kierunków z natężeniem do 10 litrów na minutę,
- posiada łatwo dostępny, zabezpieczony przed wodą włącznik,
- opaska mocująca kabel i wąż ssący pozwala zabezpieczyć przewód na czas transportu,
- wąż ssący z szybkozłączem zapewnia łatwe i pewne podłączenie go do odkurzacza,
- mocna rękojeść umożliwia wygodne przenoszenie odkurzacza,
- odkurzacz wyposażony jest w obrotowe, ogumowane kółka ułatwiające przemieszczanie,
- odkurzacz nie posiada gniazda do podpięcia dodatkowego urządzenia.
PARAMETRY TECHNICZNE ODKURZACZA PRZEMYSŁOWEGO DEWALT [AT-DXV20P]:
- napięcie znamionowe: 230 V,
- moc pobierana: 1050 W,
- maksymalny przepływ powietrza: 37,8 l/s (2268 l/min),
- długość węża: 2,1 m,
- pojemność zbiornika: 20 l,
- stopień ochrony: IPX4,
- ciśnienie akustyczne: 80 dB(A),
- długość przewodu zasilającego: 3 m,
- wymiary odkurzacza (szerokość x głębokość x wysokość): 380 x 350 x 500 mm,
- waga: 6,2 kg
WYPOSAŻENIE ODKURZACZA DEWALT [AT-DXV20P]:
- worek jednorazowy [DXVA19-4204],
- filtr typu HEPA [DXVC4001],
- filtr piankowy [DXVA20-1200A],
- rura teleskopowa [DXVA19-1202],
- ssawka podłogowa [DXVA19-1900D],
- mała ssawka uniwersalna [DXVA19-1300],
- ssawka szczelinowa [DXVA19-1400],
- wąż 44mm x 2,1m [DXVA19-2558],
- adapter do elektronarzędzi [DXVA19-2780],
- worek na akcesoria [DXVA19-5158],
- instrukcja obsługi
| waga kg: | 7,5 kg |
| na wyposażeniu: | worek jednorazowy [DXVA19-4204], filtr typu HEPA [DXVC4001], filtr piankowy [DXVA20-1200A], rura teleskopowa [DXVA19-1202], ssawka podłogowa [DXVA19-1900D], mała ssawka uniwersalna [DXVA19-1300], ssawka szczelinowa [DXVA19-1400], wąż 44mm x 2,1m [DXVA19-2558], adapter do elektronarzędzi [DXVA19-2780], worek na akcesoria [DXVA19-5158], instrukcja obsługi |
| wymiary: | 380 x 350 x 500 mm |
| moc znamionowa: | 1050 W |
| pojemność zbiornika: | 20 l |
| praca na mokro: | tak |
| max natężenie przepływu powietrza: | 2268 l/min |
| opakowanie: | karton |
| funkcja dmuchawy / funkcja odkurzacza: | tak / tak |
| EAN: | 6921183003388 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 20.45 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
