szlifierka kątowa 1500W, 125mm, DeWALT [DWE4277-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:DWE4277-QS
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5277 pkt. |
Profesjonalna elektryczna szlifierka kątowa DeWALT DWE4277, tarcza 125mm, silnik 1500W chroniony przed pyłem i zatarciem. Pakowana w kartonie.
Jeden z najmocniejszych modeli szlifierek kątowych w swojej klasie, przydaje się w wielu zastosowaniach. Posiada zabezpieczenie przeciążeniowe i wyłącznik odcinający przy zaniku napięcia.
Antywibracyjna rękojeść podnosi komfort pracy. Obudowa przekładni o niskim profilu pozwala na dobry dostęp w trudnych warunkach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.elektryczna szlifierka kątowa 125mm DeWALT DWE4277
- szlifierka kątowa DWE4277, wyposażona jest w tarczę 125mm i mocny silnik 1500W, chroniony przed pyłem i zatarciem
- ze względu na dużą moc i stałe obroty szlifierka może być stosowana do prac pod dużym obciążeniem
- dzięki ergonomicznej budowie możliwa jest wygodna praca szlifierką DWE4277 trzymając ja oburącz, jest to szczególnie przydatne i wygodne przy szlifowaniu
- szlifierka ma wyłącznik odcinający przy zaniku napięcia, który zapobiega samoczynnemu uruchomieniu szlifierki przy jego ponownym pojawieniu się w sieci
- szlifierka DWE4277 posiada system wyrzucania pyłu z dodatkowym wentylatorem, który usuwa większość zanieczyszczeń z powietrza chłodzącego silnik, zapobiegając jego zatarciom i zniszczeniom izolacji uzwojeń
- samoodłączające się szczotki wyłączają się pod koniec swojej żywotności i chronią uzwojenie stojana przed uszkodzeniem
- zabezpieczenie przed przeciążeniem zapobiega przegrzewaniu się szlifierki DWE4277 i zwiększa jej trwałość i żywotność, system zabezpieczający wyłącza szlifierkę do czasu ochłodzenia się silnika
- boczna rękojeść antywibracyjna zwiększa wygodę
- nowa konstrukcja osłony pozwala na jej mocowanie, ustawianie i demontowanie bez użycia narzędzi
- bardzo starannie izolowane uzwojenia stojana zwiększają trwałość silnika
- obudowa przekładni o niskim profilu pozwala na dobry dostęp w trudnych warunkach
- kołnierz przeciwblokujący zapobiega trwałemu blokowaniu się ściernic
- ramię szczotkotrzymacza składa się z jednego elementu, co uniemożliwia zawieszanie się szczotek w trudnych warunkach pracy
- umieszczony z boku przycisk blokady wrzeciona jest lepiej chroniony przed niepożądanymi uderzeniami w ciasnej przestrzeni pracy
Dane techniczne szlifierki kątowej DeWALT DWE4277
- moc: 1500W
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 10500 obr/min
- maksymalna średnica tarczy: 125 mm
- gwint wrzeciona: M14
- masa: 2,6 kg
- długość: 315 mm
- wysokość: 90 mm
Wyposażenie szlifierki kątowej DeWALT DWE4277
- beznarzędziowa osłona
- wielopozycyjna boczna rękojeść antywibracyjna
- wewnętrzne i zewnętrzne kołnierze ściernic
- klucz
Firma DeWalt wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie DEWALT
Nasza Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki DeWalt i prowadzi autoryzowany serwis.
Możesz naprawić każdą maszynę DeWalt'a wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
W przypadku samodzielnej naprawy korzystaj z rozkładówki i zamawiaj oryginalne części.
| waga kg: | 2,6 kg |
| na wyposażeniu: | beznarzędziowo przestawiana osłona, antywibracyjna rękojeść; wewnętrzne i zewnętrzne kołnierze ściernic, klucz |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 10500 obr/min |
| wymiary: | dł. 315 x wys. 90 mm |
| sprzęgło: | nie |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| moc znamionowa: | 1500 W |
| gwint wrzeciona: | M14 |
| łagodny rozruch: | nie |
| funkcja "Antyrestart": | tak |
| opakowanie: | karton |
| regulacja prędkości obrotowej: | nie |
| EAN: | 5035048645406 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 3.27 kg |
| długość opakowania: | 50.40 cm |
| szerokość opakowania: | 15.50 cm |
| wysokość opakowania: | 13.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
